تبلیغات

فرکی پشت فرمان تراکتور می‌نشیند

بازی تیم فوتبال تراکتورسازی با سایپا در جام حذفی از اهمیت فراوانی برای دو تیم برخوردار است طوری که برای سرخ‌های تبریز طعم مرگ در زندگی را دارد.

فرکی پشت فرمان تراکتور می‌نشیندبه گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دیدار دو تیم سایپا و تراکتور در جام حذفی از اهمیت فراوانی برای سرخ‌پوشان تبریزی برخوردار است چراکه حال‌ و‌ روز خوشی ندارند، تراکتور در لیگ برتر نتوانسته تا هفته یازدهم توفیقی بدست‌ آورد و جام حذفی تنها فرصت این تیم است.


سایپا نیز با هدایت مجید جلالی به دنبال اثبات حقانیت خود است، جام حذفی ارتباطی به جدول مسابقات ندارد و تیم برنده راهی دور دیگر مسابقات می‌شود.


*تونی برف تبریز را دید


با توجه به تغییرات ناگهانی جوی و بارش زودهنگام برف در تبریز، برخی‌ها که اعلام می‌کردند نتایج تونی ضعیف است و آیا زمستان و برف این شهر را می‌بیند باید بگویم: تونی اولیویرا برف تبریز را دید و شاید زمستان این شهر را نبیند، تونی که امروز زیر انتقادها بوده است این بازی برای وی حکم مرگ و زندگی خواهد داشت.


*شام آخر تونی در تبریز


شاید بازی با سایپا آن هم در جام حذفی برای پیرمرد احساساتی تبریزی‌ها؛ از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشد آیا با برد از زیر تیغ انتقادها رهایی می‌یابد و آیا عمو سبیلوی تبریزی‌ها می‌تواند هم‌چنان مرد محبوب شهر تبریز باشد و یا اینکه تونی اولیویرا شام آخر را در تهران خواهد خورد، زیرا باخت به سایپا ضمن حذف از جام حذفی نارضایتی مردم تبریز و فوتبال دوستان مشتاق این شهر را در پی خواهد داشت.


*صدای پای مرد اخلاق در تبریز


این روزها و با کسب نتایج ضعیف تراکتورسازی حرف از رفتن تونی حکایت می‌کند، تونی که مرد محبوب مردم تبریز بود اکنون دیگر در قلوب مردم این شهر جایی ندارد و به گفته کارشناسان آن صلابت همیشگی را ندارد اما گفته شده که «حسین ترکی» که سابقه مربی‌گری در فولاد و سپاهان را دارد اکنون به عنوان کاندیدای هدایت این تیم مطرح شده است، البته پی‌گیر این قضیه شدیم که با توجه به بازی حساس تراکتور در جام حذفی هیچکدام پاسخگو نبوده‌اند.


*شهریاری: فعلا خبری از مذاکره با فرکی نیست 


کاظم شهریاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما در خصوص بازی با سایپا اظهار کرد: امیدوارم که بازی را با برد پشت‌سر بگذاریم و ما هم دوست داریم که تیم برنده از زمین خارج شود.


وی در مورد حضور فرکی در تراکتور گفت: باید عنوان کنم که خبری از حضور فرکی در تیم نیست و با توجه به گفته‌های هیئت مدیره و مدیرعامل از تونی اولیویرا حمایت می‌شود.


شهریاری اضافه کرد: با توجه به بازی حساس با سایپا از تونی حمایت جدی خواهد شد.

**تا بخواهید مصدوم و محروم در تراکتور استاین بار تراکتور نه تنها با تمام قوا به مصاف سایپا نمی‌رود بلکه هیچ یک از بازیکنان کلیدی‌اش را به همراه ندارد.وی عنوان کرد: اینکه شجاع خلیل زاده می تواند بازی کند هم‌چنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و سینا عشوری نیز نمی‌تواند به میدان برود.شهریاری گفت: سامان نریمان جهان به مدت 2 روز تمرین می کند و سزار هم می‌تواند بازی کند البته نظریه پزشکان تیم را جویا شده‌ام.خلاصه اینکه باید دید تراکتور به چه نتیجه‌ای در مقابل سایپا دست می‌یابد.آیا این تیم یکی از مدعیان جام حذفی خواهد بود و اگر ببازد چه سرنوشتی در انتظار مدیریت و کادرفنی این تیم خواهد بود؟

واکنش مردم تبریز نسبت به باخت تیم محبوب تراکتور چه خواهد بود؟ باید دید.

*برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.


انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات