تبلیغات

دشمنی‌های آمریکا و سردمداران مستکبر از اذهان ملت ایران زدوده نشده است

جامعه اسلامی مهندسین در بیانیه‌ای تاکید کرد:با گذشت سالها هنوز دشمنی‌های آمریکا از اذهان ملت ایران زدوده نشده است.

دشمنی‌های آمریکا و سردمداران مستکبر از اذهان ملت ایران زدوده نشده است

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، جامعه اسلامی مهندسین به مناسبت گرامیداشت یوم الله سیزدهم آبان بیانیه‌ای صادر کرد که در آن آمده است: سیزدهم آبان که در تقویم رسمی کشورما به عنوان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" نام گرفته است، نقطه عطفی در تاریخ ایران عزیز است. وجه مشترک سه واقعه بزرگ و سرنوشت ساز در این روز، آن را به نماد و سمبلی از مبارزه ملت ایران با استکبار جهانی بدل ساخته است و استقلال طلبی، آزادی خواهی و عزّتمندی ملت بزرگ و ولایتمدار ایران را در صحیفه تاریخ به ثبت رسانده است.
 
این بیانیه می‌افزاید: سیزدهم آبان ماه سال 1343، سالروز تبعید بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام روح الله(ره) به ترکیه، سیزدهم آبان 1357 یادآوره خاطره تلخ به خاک و خون کشیده شدن دانش آموزان معترض به استکبار توسط عوامل رژیم منحوس پهلوی مقابل دانشگاه تهران و سیزدهم آبان ماه سال 1358 سالروز تسخیرلانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان مسلمان پیرو خط امام (ره) است که در قاموس انقلاب اسلامی ایران، امام امت(ره) نام "انقلاب دوم" را بر آن نهاد. این اتفاقات که هریک برگی از تاریخ مبارزات ملّت ایران علیه استکبار جهانی است، درخشش خاصی به یوم الله سیزدهم آبان بخشیده است.
 
در ادامه این بیانیه تاکید شده است: امروز و با گذشت سالها از آن وقایع تاریخی، هنوز دشمنی‌های آمریکا و سردمداران مستکبر از اذهان ملت ایران زدوده نشده است و به هر گوشه ای از تاریخ ایران عزیز که نگاه کنید نشانه هایی از آن دشمنی ها و ظلم ها دیده می‌شود چراکه خوی دشمن تغییر نکرده است و تا زمانی که ملّت ایران بر اصول و ارزش های خود تأکید می‌کند و تا هنگامی که فریاد عدالت طلبی در جهان سر می دهد، عداوت دشمنان نیز ادامه پیدا می کند.
 
این بیانیه می‌افزاید: امروز جوانان پرشور ایران فریب وعده‌های رنگارنگ دشمنان را نخواهند خورد و با اقتدا به رهبر فرزانه انقلاب، پرچم استکبار ستیزی ملّت ایران را همچنان برافراشته نگاه خواهند داشت.
 
جامعه اسلامی مهندسین، به عنوان ذره‌ای از اقیانوس بیکران ملّت ایران بار دیگر با صدایی رسا، فریاد "مرگ بر آمریکا" سر می‌دهد و ملّت حماسه ساز ایران اسلامی را به حضور پرشور در راهپیمایی های روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دعوت می‌نماید تا همگان نظاره گر اتحاد و انسجام این مّلت بزرگ و آرمان خواه بر ضد مستکبران در جهان باشند.
 
انتهای پیام/

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات