تبلیغات

آمادگي بایرن مونیخ براي همکاری با فوتبال ایران

ساعت 24- مشاور ارشد هیات مدیره و استعدادیاب باشگاه بایرن مونیخ آلمان در دیدار با علی کفاشیان از علاقمندی این باشگاه برای همکاری با فوتبال ایران خبر داد.

آمادگي بایرن مونیخ براي همکاری با فوتبال ایراننشست علی کفاشیان رییس فدراسیون فوتبال و علیرضا اسدی دبیرکل این فدراسیون با مایکل فون بونگرن سفیر آلمان در ایران و پل براینتر مشاور ارشد هیات مدیره و استعدادیاب باشگاه بایرن مونیخ امروز سه شنبه در دفتر رییس فدراسیون فوتبال برگزار شد.

در این نشست پل براینتر که حامل پیغام کارل هاینتس رومنیگه رییس باشگاه بایرن مونیخ به علی کفاشیان بود نسبت به گسترش همکاری ها باشگاه بایرن مونیخ و فدراسیون فوتبال تاکید داشت.

در واقع این نشست به دلیل حضور پل براینتر به عنوان یکی از اعضای هیات بلندپایه سیاسی آلمانی حاضر در ایران و در ادامه دیدار ماه گذشته رییس فدراسیون فوتبال ایران با رییس فدراسیون فوتبال آلمان برگزار شد.

دو طرف در این دیدار درباره گسترش همکاری ها و تبادل دانش در زمینه گرتس روتس، رده های نوجوانان، جوانان و بخصوص بانوان به گفتگو پرداختند و انجام بازی های دوستانه هم دیگر بخش صحبت ها بود که مقرر شد از طریق روابط بین الملل دو فدراسیون پیگیری های لازم در این خصوص انجام شود.

پل براینتر همچنین در صحبت های خود تاکید کرد: برای چهارمین بار است که به ایران می آیم. باشگاه بایرن مونیخ علاقه بسیار زیادی نسبت به افزایش ارتباطات خود با فدراسیون فوتبال دارد. در سطح جهان ابتدا باشگاه بایرن مونیخ را می شناسند و پس از آن شهر مونیخ مطرح می شود.

در واقع باشگاه بایرن مونیخ چهار هزار مرکز هواداری و بیش از سیصد میلیون هوادار ثبت شده در سطح جهان دارد که امیدوارم در این زمینه هم بتوانیم تجربیات خود را در اختیار فوتبال ایران بگذاریم.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات