تبلیغات

ادعای مضحک جب بوش: سپاه پاسداران، مردم ایران را سرکوب می کند!

نامزد ریاست جمهوری آمریکا مدعی شد در صورت پیروزی در انتخابات، با بلند پروازی های ایران مقابله خواهد کرد.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از سی ان ان، جب بوش، نامزد جمهوی خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و پسر و برادر رؤسای جمهور پیشین این کشور مدعی شد اگر رئیس جمهور شود با بلند پروازی های ایران در منطقه مقابله خواهد کرد. وی همچنین در اظهاراتی مداخله جویانه و بی اساس، درباره سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران اظهار نظر کرد.

وی در توضیح منظور خود گفت: ما نباید اجازه دهیم ایرانی ها در سوریه ، عراق، یمن و لبنان نفوذی که تا کنون داشته اند را ادامه دهند .  وی ادعا کرد: در صورت پیروزی درانتخابات تمام قدرت خود را به کار خواهم گرفت تا مطمئن شوم متحدان اروپایی ما در ایران سرمایه گذاری نخواهند کرد و احتمالا این تلاش های من شامل باز گرداندن تحریم های آمریکا برعلیه ایران هم خواهد بود. 

این کاندیدای جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهور در آمریکا افزود: این تحریم ها به مراتب بیشتر از اینکه بر روی شرکت های اروپایی که نگران سرمایه گذاری در ایران هستند تاثیر منفی داشته باشد، بر اقتصاد ایران تاثیر خواهد گذاشت. 

جب بوش در ادعایی بی اساس افزود: اروپایی ها باید بین ایران و آمریکا یکی را انتخاب کنند؛ به این معنا که یا در کشوری سرمایه گذاری کنند که در آن حاکمیت قانون برقرار است و بزرگترین بازار جهان را در اختیار داشته و همواره از روابط خوبی با آنها برخوردار بوده و یا طرف همکاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شوند که ملت ایران را سرکوب می کند . 

جب بوش با بیان اینکه آمریکا باید در قبال این توافق هوشیار باشد اضافه کرد: در این توافق یک مشکل بزرگ وجود دارد وآن این است که در آن سازوکاری برای تائید که بتواند با ما اطمینان بدهد،‌پیش بینی نشده است . از همه مهم تر آن که شما تحریم ها را از روی ایران برداشته اید و به ایرانی ها اجازه داده اید بصورت تهاجمی رویکرد حمایتی خود را از تروریسم ادامه دهند.

انتهای پیام/

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات