تبلیغات

مظلومي: به هواداران تبريک مي‌گويم

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 20:10

مظلومي: از نقاط ضعف فولاد استفاده کرديم/ تکليف کرار مشخص نيست

تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال استقلال گفت: به هواداران تبريک مي گويم.
پرويز مظلومي پس از پيروزي 3 بر يک تيمش مقابل فولاد در مرحله يک هشتم نهايي جام حذفي گفت: به تيمم و هواداران تبريک مي‌گويم و تلاش‌شان را براي پيروزي و از نقاط ضعف فولاد براي پيروز شدن استفاده کردند.
وي ادامه داد: در دقيقه 3 يک گل غافلگيرکننده خورديم که کمي برنامه‌هاي ما را تغيير داد اما در ادامه توانستيم خيلي زود گل خورده را جبران کنيم. بازي در نيمه اول کاملا دست ما بود و موقعيت‌هاي خوبي هم داشتيم که فقط از 2 موقعيت استفاده کرده و توانستيم گلزني کنيم.
مظلومي تصريح کرد: در نيمه دوم هم فولادي‌ها کمي جلوتر آمدند اما توانستيم آنها را مهار کنيم. در اين نيمه هم موقعيت‌هاي خوبي داشتيم که فقط يک بار موفق به گلزني شديم. با اين حال از بازيکنان راضي هستم که فرامين تاکتيکي را به خوبي اجرا کردند. با فشاري که در دربي به تيم ما آمده بود نياز به پيروزي در جام حذفي داشتيم و مهم برد بود که خوشبختانه به آن رسيديم.
سرمربي تيم فوتبال استقلال درباره اينکه در بازي مقابل فولاد از بازيکنان جوان استفاده کرد و آيا از عملکرد آنها رضايت دارد يا نه، گفت: بازيکنان جوان را به تناوب استفاده مي‌کنيم چه در گذشته و چه در آينده آنها در خدمت استقلال بوده و خواهند بود و تا جايي که توان‌شان باشد براي تيم انرژي مي‌گذارند.
مظلومي درباره اينکه ليگ باز هم به تعطيلات رفته و دربي آخرين ديداري بود که استقلال در آن به ميدان رفت و حالا ليگ تعطيلات 20 روزه‌اي را خواهد داشت، گفت: ما هم در اين تعطيلات و با توجه به يک هفته پرفشاري که پشت سر گذاشتيم و نتوانستيم استراحت داشته باشيم، 3 روز تمرينات را تعطيل کرده‌ايم تا در اين تعطيلات بازسازي شويم. همانطور که مي‌دانيد فشار دربي زياد بود و همچنان انتقادها ادامه دارد اما من همچنان خوشحالم که دربي خوبي برگزار شد.
وي درباره اينکه گفته مي‌شود هميشه تيم‌هاي پرويز مظلومي در نيم‌فصل دوم افت مي‌کنند و خودش چه برنامه‌اي براي جلوگيري از اين مسئله دارد، گفت: ما درصدد هستيم در نيم‌فصل دوم خطوطي که در آن دچار مشکل هستيم را برطرف کنيم. متاسفانه 2 بازيکن خارجي ما که در خطوط مياني حساب ويژه‌اي باز کرده بوديم اکنون نيستند و دستمان خالي مانده، آنچه مهم است ما تا نيم‌فصل چند فينال سخت داريم که اميدوارم در اين بازي‌ها صدر جدول را حفظ کنيم.
سرمربي استقلال درباره اينکه کرار جاسم اکنون چه وضعيتي دارد و تکليف او با باشگاه استقلال چه خواهد شد، گفت: کرار اکنون با اجازه باشگاه به عراق رفته تا کارهاي ويزايش را براي تيم ملي اين کشور انجام دهد، پنجشنبه هم به ايران بازمي‌گردد اما هنوز تکليف او مشخص نيست.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات