تبلیغات

برانکو: محترمانه مي‌گويم داورها بايد شرم کنند

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 20:13

برانکو: محترمانه مي‌گويم داورها بايد شرم کنند

تسنيم/ سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت:‌ : ما چهار شانس گلزني داشتيم و در همان زمان قانوني 90 دقيقه بايد پيروز مي‌شديم.
برانکو ايوانکوويچ پس از شکست پرسپوليس مقابل ذوب‌آهن در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي اظهار داشت: قبل از هر چيزي مايلم به بازيکنانم به خاطر بازي قهرمانانه‌اي که ارائه کردند، تبريک بگويم که واقعاً تمام انرژي خود را در زمين گذاشتند، جنگيدند و از خود مايه گذاشتند.
«بعد از 120 دقيقه ما بايد پيروز مي‌شديم»،‌ وي با بيان اين جمله ادامه داد: ما چهار شانس گلزني داشتيم و در همان زمان قانوني 90 دقيقه بايد پيروز مي‌شديم. انتظار مي‌رفت در وقت‌هاي اضافه تيم اُفت کند، چون 100 دقيقه تيم ما با يک بازيکن کمتر بازي کرد و متأسفانه نتوانستيم به هدف‌مان که راهيابي به دور بعدي جام حذفي بود، برسيم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس افزود: متأسفانه باز هم و باز هم با داوري مشکل داشتيم. داوران دوباره در بازي ما تأثير داشتند و آن چيزي که خيلي محترمانه مي‌توانم بگويم اين است که بايد شرم کنند.
برانکو درباره صحنه اخراج ايمان صادقي و اينکه توپ به سينه اين بازيکن خورد نه دست او و تصاوير تلويزيوني نشان داده که داور در صحنه اخراج صادقي اشتباه کرده است، اما کمک داور با اقتدار اعلام کرده که دروازه‌بان پرسپوليس بايد از زمين اخراج مي‌شد، گفت: متأسفانه در مورد همين موضوع هم نهايتاً دو روز صحبت مي‌شود و مطلب نوشته مي‌شود، ولي ما از حضور در نيمه نهايي جام حذفي حذف شديم. من احتمالاً دوباره به خاطر اين صحبت‌هايم جريمه مي‌شوم که چرا جرأت دارم شکايت کنم.
وي در پاسخ به اين پرسش که چه تدبيري مي‌شود انديشيد که اشتباهات داوري به اين اندازه به ضرر پرسپوليس نباشد، عنوان کرد: متأسفانه اين جور داوري دوستداران و هواداران فوتبال را از اين ورزش جدا خواهد کرد، چون هواداران فوتبال خواهان داوري عادلانه و بي‌طرفانه هستند. آنها بازي قهرمانانه مي‌خواهند، بازي جوانمردانه مي‌خواهند، روابط محترمانه مي‌خواهند و به دنبال اين هستند که تيم تواناتر و بهتر، پيروز شود. متأسفانه امسال تجربيات خيلي تلخي در عرصه داوري داشتم و به خاطر همين خيلي مأيوس و ناراحت هستم، چون من هر روز با بازيکنان کار مي‌کنم و هر روز با آنها هستم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: مي‌دانم چقدر مهم است انجام بازي خوب و نتيجه خوب و خب طبيعي است که بازيکنان از بازي جوانمردانه و احترام متقابل در بازي استقبال کنند، اما آنها مأيوس شدند و همه آن کارهايي که ما چه در کادرفني و چه در باشگاه انجام مي‌دهيم نقش بر آب شد. ما يک چيزي را به بچه‌ها ياد مي‌دهيم، اما آنها چيز ديگري در زمين مي‌بينند.
برانکو در خصوص اينکه چرا حتي پس از 10 نفره شدن پرسپوليس تيمش را دفاعي نکرده است و اينکه از دست دادن موقعيت‌هاي مسلم گلزني چقدر در روند بازي امروز پرسپوليس تأثير داشته است، اظهار داشت: قطعاً بازي امروز تا حد زيادي تحت تأثير داوري و اولين تصميم داور بود. طبيعي است که اين مسئله باعث خستگي بچه‌ها مي‌شود. وقتي تيم حمله مي‌کند و به دروازه حريف مي‌رسد، بازيکنان ديگر توان و تمرکزي ندارند که بخواهند کار را تمام کنند، چون اين مسائل به هم ارتباط دارد.
وي در مورد اينکه پس از اين اتفاقات چه پيامي براي هواداران تيمش دارد، گفت: قبل از هر چيزي واقعاً از هواداران‌مان تشکر مي‌کنم که کل بازي ما را تشويق کردند و واقعاً مي‌خواستند که ما نتيجه بگيريم، ضمن اينکه خواست ما را هم خوب شناختند. آنها جنگندگي بازيکنان ما را به خوبي شناختند و اين براي بازيکنان ما يک جايزه بزرگ است، من اميدوارم که در بازي‌هاي بعدي به خودمان بياييم و بازي‌هاي بعدي را هم در همين سطح و حد خوب ادامه دهيم.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس در مورد گل اولي که پرسپوليس از ذوب‌آهن دريافت کرد، خاطرنشان کرد: متأسفانه گل را روي يک اشتباه جزئي خورديم، اما بايد درک کنيم که مرتضي قديمي‌پور اولين بار بود که براي پرسپوليس در اين سطح بازي مي‌کرد. من قديمي‌پور را درک مي‌کنم و گله‌اي از او ندارم. مهم اين است که همه ما سرمان را بالا بگيريم و راه‌مان را به سمت جلو ادامه بدهيم.
برانکو در پايان گفت: يک بار ديگر تشکر مي‌کنم از هواداران‌مان، واقعاً با اين جور هواداران هيچ چيز نمي‌تواند ما را متوقف کند و ما راه‌مان را همچنان ادامه خواهيم داد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات