تبلیغات

از صاحب عزا شدن ضياء تا تکرار شعار دهه 70 براي جابر انصاري

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 20:18

از صاحب عزا شدن ضياء تا تکرار شعار دهه 70 براي جابر انصاري

ايسنا/ هواداران استقلال در مصاف تيمشان با فولاد شعاري را براي جابر انصاري سر دادند که اواخر دهه 70 آنرا خطاب به عليرضا اکبرپور سر مي دادند.
استقلال با حساب سه بر يک فولاد را شکست داد. حواشي اين ديدار به شرح زير است:
- مارکار آقاجانيان و اوسيانو دلاکروز ديدار استقلال و فولاد را از نزديک تماشا کردند و در بين دو نيمه با هادي طباطبائي از اعضاي کادرفني تيم اميد صحبت کردند.
- در نيمه نخست ديدار استقلال و فولاد مجيد صالح از کادر فني استقلال بيشتر در کنار خط طولي ايستاده بازي را تماشا کرد و در نيمه دوم اين مظلومي بود که هدايت تيمش را از کنار خط بر عهده گرفته و تمام نيمه دوم را ايستاده تماشا کرد.
- چيزي حدود 100 تماشاگر هوادار فولاد اين ديدار را از نزديک تماشا کردند.
- در اواسط نيمه دوم و اواخر اين ديدار تماشاگران استقلال طي شعارهايي به حمايت از رحمتي پرداختند و از کي‌روش خواستند تا اين دروازه بان را به تيم ملي دعوت کند.
- اشتباهات پروپئيچ در اواسط نيمه دوم اين ديدار باعث عصبانيت مظلومي شد و سرمربي استقلال بلافاصله خواهان حضور شهباززاده در تيمش شد.
- بعد از گلزني جابر انصاري هواداران استقلال مشابه شعاري را که براي عليرضا اکبرپور در اواخر دهه 70 سر مي دادند را خواندند و از گلزني او به پرسپوليس ابراز خوشحالي کردند.
- در اواسط نيمه دوم اين ديدار هواداران استقلال با شعارهايي از حذف پرسپوليس در جام حذفي ابراز شادماني کردند.
- هواداران استقلال در نيمه دوم بارها و بارها عليه علي ضيا شعار دادند. آنها پيروزي استقلال را به او تسليت گفتند و او را به دليل پيروزي استقلال صاحب عزا خواندند. هواداران استقلال دقايقي هم عليه فردوسي پور شعار دادند و به او دلال گفتند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات