تبلیغات

پنجعلي: پرسپوليس مي‌توانست پيروز ديدار با ذوب‌آهن باشد

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 18:56

پنجعلي: پرسپوليس مي‌توانست پيروز ديدار با ذوب‌آهن باشد

ايرنا/ کاپيتان و مدافع اسبق تيم فوتبال پرسپوليس درباره شکست 2 بر صفر اين تيم برابر ذوب آهن در رقابت هاي جام حذفي گفت: جام حذفي از پرسپوليس گرفته شد درحالي که ما مي توانستيم پيروز اين مسابقه باشيم.
محمد پنجعلي با بيان اين مطلب افزود: پرسپوليس با وجود ده نفره بودن بازي خوب و زيبايي از خود ارائه کرد و حتي مي توانست برنده اين ديدار باشد.
وي درباره اخراج دروازه بان پرسپوليس در دقايق ابتدايي اين ديدار گفت: درباره اينکه اخراج ايمان صادقي درست بوده يا نه، کارشناسان داوري بايد نظر دهند و اين موضوع بايد حتما کارشناسي شود اما فکر مي کنم تصميم داور در اين صحنه کاملا اشتباه بود.
ديدار پر افت و خيز پرسپوليس و ذوب آهن در چارچوب جام حذفي در اصفهان برگزار شد و بعد از تساوي دو تيم در وقت هاي قانوني، ذوب آهن در وقت هاي اضافه تيم فوتبال پرسپوليس را که از دقيقه 22 با اخراج دروازه بانش 10 نفره شده بود، با 2 گل شکست داد.
اين ملي پوش اسبق تصريح کرد: پرسپوليس با وجود ده نفره بودن خوب بود و موقعيت هاي فراوان و قابل توجهي را روي دروازه ذوب آهن خلق کرد.
پنجعلي در پاسخ به سوالي درباره مشکل پرسپوليس در گلزني،گفت: يکي از توپ هاي پرسپوليس به ديرک دروازه خورد و توپ ديگري را نيز دروازه حريف به خوبي دفع کرد؛ مهاجمان پرسپوليس بازيکنان خوبي هستند اما گل نزدن آنها نشان از آن دارند که تمرکز لازم را براي گلزني ندارند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات