تبلیغات

پاسخ بازيکن پرسپوليس به اتهام تمارض

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 21:26

پاسخ بازيکن پرسپوليس به اتهام تمارض

ورزش سه/ رامين رضائيان نسبت به صحبت‌هاي کاپيتان تيمش مبني بر کم‌کاري اين بازيکن واکنش نشان داد.
عليرضا نورمحمدي طي مصاحبه‌اي اعلام کرده بود بازيکني که خودش را به مصدوميت بزند تا تيم را همراهي نکند شرافت ندارد. به نظر مي‌رسيد منظور کاپيتان پرسپوليس در اين مصاحبه رامين رضائيان باشد که به دليل مصدوميت نتوانست سرخپوشان را برابر ذوب آهن همراهي کند.
رضائيان در اين باره گفت: مطمئنا منظور کاپيتان من نبودم. من 3 روز قبل از اين ديدار عليرغم شرايط بدي که داشتم همراه تيم تمرين کردم اما در نهايت نتوانستم به پرسپوليس برابر ذوب آهن کمک کنم.
وي ادامه داد: اين در حالي بود که شخصا و قلبا مايل بودم در کنار تيم باشم و اين را به آقاي برانکو نيز گفتم که او مخالفت کرد. طي ديروز و امروز هم شرايط بدني‌ام به گونه‌اي بود که حتي نتوانستم از زير پتو بيرون بيايم. اکنون هم قصد پاسخگويي نداشتم و آقارضا کاپيتان تيم ماست و هر حرفي بزند، ايرادي ندارد. اما خدا شاهد است که من از دکتر تيم و آقاي برانکو درخواست کردم همراه تيم به اصفهان بيايم که آنها مانع شدند.
مدافع ملي‌پوش پرسپوليس درباره شرايطش گفت: مبتلا به نوعي ويروس شده‌ام که تمام بدنم را به هم ريخته و همانطور که گفتم پزشک تيم هم از اين موضوع اطلاع داشت. همه مي‌دانند در چه شرايطي به پرسپوليس آمدم و هيچگاه قصد منت گذاشتن ندارم و در بازي‌هاي گذشته هم تا سرحد جان براي تيم تلاش کرده‌ام.
رضائيان در پايان با تمجيد از عملکرد پرسپوليس و انتقاد از داوري گفت: تنها چيزي که مي‌توانم بگويم اين است که درود به شرف تمام بازيکنانمان که مردانه جنگيدند اما داوري باز هم ما را ناکام گذاشت. اميدوارم مسوولان تيم پيگيري لازم را در اين‌باره انجام دهند تا اينگونه زحمات و تلاش بازيکنان ضايع نشود. بايد دست تک‌تک بازيکنان را بوسيد که اينگونه تا آخرين لحظه براي موفقيت تيم با آن شرايط سخت تلاش کردند و درود به شرف‌شان.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات