تبلیغات

سرپرست پرسپوليس تهديد به افشاگري کرد

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 21:58

سرپرست پرسپوليس تهديد به افشاگري کرد

فارس/ سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: فدراسيون فوتبال درگير مشکلات شخصي است و مي‌خواهند به همين دليل پرسپوليس را زمين بزنند، اما همه چيز را در اين باره مي‌گويم.
علي‌اکبر طاهري درخصوص اشتباهات سريالي داوري که در چند بازي اخير پرسپوليس بر ضد اين تيم اتفاق افتاده، گفت:‌ واقعاً نمي‌دانم چه بگويم. صحنه‌هايي عليه تيم پرسپوليس رخ مي‌دهد که ديگر نياز به کارشناسي ندارد. شما زماني مسئله‌اي را کارشناسي مي‌کنيد که بخواهيد يک روند را ارزيابي کنيد، اما وقتي توپ به سينه دروازه‌بان ما مي‌خورد و عالم و آدم اين را مي‌بيند و داور نمي‌بيند اين ديگر کارشناسي نمي‌خواهد.
وي ادامه داد: در بازي با ذوب‌آهن در تهران هم همه ديدند توپ به سينه بنگر برخورد کرد، اما آن توپ پنالتي گرفته شد و ما بازي را باختيم. اين مسائل واقعاً باعث ناراحتي شده و ما حتي نامه هم در اين خصوص زده‌ايم و بارها صحبت کرده‌ايم، اما فايده ندارد.
سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان کرد: من از کارشناسان داوري خواهش مي‌کنم که در صحبت‌هاي‌شان عليه پرسپوليس حرف بزنند. به نظر من کارشناسان هرچه مي‌گويند، آقايان داور برعکس آن را انجام مي‌دهند. ما نمي‌خواهيم به سود پرسپوليس حرف بزنند، بلکه همان واقعيت‌هايي را هم که مي‌گفتند، ديگر نگويند و خواهش مي‌کنم که کارشناسان عليه پرسپوليس حرف بزنند!
طاهري تصريح کرد: من واقعاً براي فدراسيون و کميته داوران متأسفم، آقايان خودشان را به خواب زده‌اند. متأسفم که بگويم فدراسيون فوتبال درگير مسائل شخصي است و مي‌خواهند پرسپوليس را زمين بزنند. شک نکنيد به زودي با سند همه حرف‌هايم را ثابت مي‌کنم. من متأسف هستم براي آقايان کفاشيان و عنايت که مي‌خواهند پرسپوليس را بکوبند و شک نکنيد به زودي همه چيز را در اين باره خواهم گفت.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات