تبلیغات

تير خلاص مظلومي به اسکوچيچ

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 22:07

تير خلاص مظلومي به اسکوچيچ

ورزش سه/ يک شکست ديگر در کارنامه سرمربي فولاد خوزستان به ثبت رسيد اما بر خلاف بازي‌هاي ليگ اين بار موجب کنار رفتن او و تيمش از جام حذفي شد.
دراگان اسکوچيچ تا هفته نهم ليگ برتر هيچ پيروزي به همراه فولاد به دست نياورد. آنها فقط سه تساوي داشتند و متحمل 6 شکست شدند ولي توانستند در دهمين مسابقه‌شان سياه‌جامگان را شکست دهند تا کمي از اوضاع بحراني که دارند خارج شوند ولي تيم اسکوچيچ چهار روز قبل در انزلي برابر ملوان يک بر صفر شکست خورد و امروز هم در ورزشگاه آزادي به مصاف مظلومي و شاگردانش رفت اما نتوانست راه به جايي ببرد و با اينکه تيمش دقيقه 3 به گل رسيده بود اما در پايان با نتيجه 3 بر يک شکست خورد تا دو سال بعد از کنار رفتن در يک هشتم نهايي جام حذفي دوباره در اين مرحله مغلوب استقلال تهران شود.
اسکوچيچ دو فصل قبل در همين مرحله با ملوان برابر استقلال از جام حذفي کنار رفت و سال گذشته نيز نتوانست فولاد را از يک شانزدهم بالا ببرد تا عملکرد موفقي در اين مسابقات نداشته باشد.
فولاد خوزستان 16 روز ديگر در ليگ دوباره با استقلال رو به رو خواهد شد اما مشخص نيست تا آن زمان دوباره اسکوچيچ روي نيمکت اين تيم برابر مظلومي قرار گيرد

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات