تبلیغات

پيام فاني به مناسبت 13 آبان

خبرآنلاين/ وزير آموزش و پرورش با صدور پيامي، دانش آموزان و معلمان را براي حضور گسترده در يوم الله 13 آبان فراخواند و از دانش آموزان خواست همواره روحيه حقيقت جويي، ظلم ستيزي و عدالت طلبي و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بيدار نگه دارند.

به گزارش روابط عمومي وزارت آموزش و پرورش در بخشي از پيام علي اصغر فاني خطاب به دانش آموزان، معلمان و فرهنگيان آمده است: سيزدهم آبان برگي زرين از تاريخ انقلاب اسلامي است که به دل هاي مومنان جسارت استکبارستيزي و درس بزرگ شهادت و دليري آموخت و ترجمان اين واقعيت شد که سرانجام ديوار ستم هماره فرو ريختني است.

وزير آموزش و پرورش در اين پيام از دانش آموزان خواسته با ترويج گفتمان استکبار ستيزي و عدالت محوري براي تحقق صلح و زيستن در دنيايي سرشار از نشاط و اميد و عاري از جنگ و خشونت تلاش کنند.

در اين پيام آمده است: سيزدهم آبان ماه در تقويم رسمي کشور ما جايگاه ويژه و ممتازي دارد. در تاريخ پرفراز و نشيب کشورمان اين روزشاهد تبعيد سر سلسله ي بيداردلان و نادره ي روزگاران حضرت امام خميني (ره) بوده است وبا اغتنام فرصت به روان پاک روح خدا و همه جان هاي خدايي به ويژه شهداي دانش آموز که بيداري توام باآزادي معنوي و اجتماعي خواست رهايي از يوغ استکبار را براي ما به ارمغان آوردند و استقلال و جمهوري اسلامي را به ما ارزاني بخشيدند سلام و درود مي فرستيم.

فاني افزود: در تاريخ ايران سرافراز سيزدهم آبان از جمله روزهاي پر فروغي است که جاودان و بلند خواهد ماند زيرا در اين روز بود که دانش آموزان فداکار به همگان نشان دادند که با توکل به خدا ، اتکا به نفس و ابتناء بر وحدت مي توان در برابر هر طاغوتي ايستاد.

در اين پيام آمده است: سيزدهم آبان برگي زرين از تاريخ انقلاب اسلامي است که به دل هاي مومنان جسارت استکبار ستيزي و درس بزرگ شهادت و دليري آموخت و ترجمان اين واقعيت شد که سرانجام ديوار ستم هماره فرو ريختني است.

وزير آموزش و پرورش در ادامه نوشت: دانش آموزان آگاه و شجاع همواره در حق طلبي ، دفاع از مظلوم و مبارزه با استکبار نقشي فعال ايفا کرده اند. اينجانب ضمن دعوت از دانش آموزان ، معلمان و اوليا براي حضور در مراسم يوم ا... سيزدهم آبان از شما آينده سازان ايران اسلامي مي خواهم که همواره روحيه حقيقت جويي ، ظلم ستيزي و عدالت طلبي و مبارزه با استکبار را در دل و جان خود بيدار نگه داريد و در پرتو رهنمود هاي رهبر معظم انقلاب و توصيه هاي رئيس جمهور در ترويج گفتمان استکبار ستيزي ، عدالت محوري به منظور تحقق صلح و زيستن در دنيايي سرشار از نشاط و اميد و عاري از جنگ و خشونت تلاش و کوشش کنيد.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات