تبلیغات

ورود سامانه جديد بارشي طي فردا و پس فردا

ميزان/ از بعدازظهر پنج شنبه و طي روز جمعه سامانه بارشي جديدي از سمت غرب و جنوب غرب وارد کشور مي شود.

احد وظبفه، مديريت پيش‌بيني و هشدار سازمان هواشناسي با بيان اين که سه شنبه سامانه بارشي به تدريج از مرزهاي شرقي کشور خارج شده و تنها در بخش هايي از شرق و شمال شرق کشور موجب ابرناکي ، بارش پراکنده و وزش باد خواهد شد، افزود: در اين روز به سبب جريانات مرطوب جنوبي، افزايش ابر، وزش باد ، رگبار باران، گاهي رعدوبرق در استان بوشهر، مناطق جنوبي فارس و خوزستان و برخي نقاط استان هرمزگان پيش بيني مي شود.

وي بيان نمود: امروز و فردا با جايگزيني زبانه پر ارتفاع بر روي کشور، بسبب سکون نسبي هوا، افزايش غلظت آلاينده هاي جوي در شهرهاي صنعتي و پرجمعيت دور از انتظار نخواهد بود.

اين مسئول با اشاره به افزايش نسبي دما در کشور طي سه روز آينده از ورود يک سامانه بارشي جديد خبر داد و تشريح کرد: از بعدازظهر پنج شنبه و طي روز جمعه سامانه بارشي جديدي از سمت غرب و جنوب غرب وارد کشور مي شود که بتدريج سبب افزايش ابرناکي، وزش باد و بارندگي در اين نواحي مي شود. شايان ذکر است رخ خواهد داد.

هم اکنون (ساعت 6 صبح چهارشنبه) دماي هواي تهران 4 درجه بالاي صفر است.درهمين زمان اروميه،بجنورد و تبريز دماي 1- ، 1- و 0 درجه را تجربه ميکنند.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات