تبلیغات

حوادث/ توزيع کننده اسکناس تقلبي دستگير شد

ايرنا/ فرمانده انتظامي چهارمحال و بختياري گفت: فرد کلاهبرداري که اقدام به توزيع اسکناس هاي تقلبي بين عشاير و روستاييان شهرستان کوهرنگ کرده بود، دستگير شد.

سردارنورعلي ياري روزچهارشنبه با اعلام اين خبر به خبرنگار ايرنا افزود: درپي دريافت گزارشي مبني بر توزيع گسترده اسکناس هاي تقلبي بين مردم و عشاير شهرستان کوهرنگ مراتب در دستور کار اکيپ ويژه مبارزه با جعل و کلاهبرداري آگاهي اين شهرستان قرار گرفت.
وي اظهار کرد: ماموران پس از انجام تحقيقات، استفاده از اطلاعات و به کارگيري شگردهاي پليسي عامل توزيع اين اسکناس ها را شناسايي و تحت نظر قرار دادند.
سردار ياري افزود: سرانجام ماموران توانستند در يک عمليات غافلگيرانه متهم را حين توزيع اسکناس هاي جعلي در يکي از روستاهاي عشايري اطراف شهر چلگرد دستگير کنند.
وي، از کشف 55 قطعه انواع ايران چک و اسکناس هاي جعلي 500، 100 و 50 هزار ريالي جمعا به مبلغ 55 ميليون ريال از اين فرد متخلف افزود: متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضايي معرفي و با صدور قرار تامين مناسب روانه زندان شد.
سردار ياري به شهروندان توصيه کرد: در معامله ها از اعتماد به افراد ناشناس و شياد امتناع کرده و موارد مشکوک را از طريق شماره تلفن يا پيامک 110 به پليس گزارش کنند.
مرکز شهرستان کوهرنگ در فاصله 90 کيلومتري مرکز چهارمحال و بختياري قرار دارد.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات