تبلیغات

حوادث/ شرور سابقه دار در شيراز دستگير شد

ايرنا/ فرمانده انتظامي استان فارس گفت: ماموران پليس امنيت عمومي، شرور سابقه داري را که با استفاده از سلاح سرد و گرم براي نواميس مردم ايجاد مزاحمت مي کرد در يکي از خيابان هاي شيراز دستگير کردند.

به گزارش دريافتي چهارشنبه ايرنا از معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان فارس، سردار احمد علي گودرزي اظهار کرد: ماموران پليس امنيت عمومي اين فرماندهي از طريق گزارش هاي مردمي از شرارت فردي 28 ساله به نام 'ج – ن' معروف به 'جاسم مورچه' در يکي از محله هاي جنوبي شهر شيراز مطلع شدند.
وي ادامه داد: ماموران پس از انجام تحقيق هاي لازم، دستگيري اين فرد شرور را که با قدرت نمايي با سلاح سرد و گرم، براي نواميس مردم ايجاد مزاحمت مي کرد، در دستور کار خود قرار دادند.
اين مقام انتظامي اظهار داشت: در بررسي هاي انجام شده مشخص شد اين فرد داراي چندين سابقه شرارت و درگيري مسلحانه بوده و چندين بار توسط ماموران دستگير و روانه زندان شده اما هر بار بعد از آزادي، مجددا به اعمال مجرمانه خود ادامه داده است.
گودرزي افزود: ماموران پس از شناسايي محل اختفاي اين فرد شرور در يکي از محله هاي جنوبي شيراز، او را در يک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات