تبلیغات

گوناگون/ کودکان آمريکايي از بابانوئل جه مي خواهند؟

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 19:10

گوناگون/ کودکان آمريکايي از بابانوئل جه مي خواهند؟

فردا/ کودکان آمريکايي با نزديک شدن به جشنهاي کريسمس آرزو دارند که بابا نوئل "لوح- رايانه" جادويي استيو جابز را براي آنها زير درخت کريسمس بگذارد.
نتايج تحقيقات موسسه تحقيقاتي Nielsen حاکي از آن است که 31 درصد از کودکان 6 تا 12 سال روياي داشتن يک "آي- پد" را دارند.
روياي دوم اين کودکان داشتن يک رايانه کلاسيک و داشتن يک "آي- پد لمسي" روياي سوم آنها است.
اين تحقيقات که با هدف بررسي هداياي فناورانه کودکان براي کريسمس انجام شده است نشان مي دهد که سکوي کنسول بازي Nintendo Ds آرزوي 25 درصد و کنسول بازي "پلي استيشن" روياي 21 درصد از کودکان اين کشور است.
تلفنهاي همراه هوشمند به ويژه "آي- فن" خواست 20 درصد از بچه هاي 6 تا 12 سال است، کنسول بازي "نينتدو ووي" 18 درصد و کنسول بازي "ايکس باکس 360" 14 درصد از کودکان را شيفته خود کرده است.
اين درحالي است که 20 درصد از نوجوانان بالاي 13 سال از بابا نوئل مي خواهند که به عنوان اولين هديه براي آنها يک رايانه شخصي بياورد تلفنهاي همراه هوشمند با 19 درصد و "آي- پد" با 18 درصد از نوجوانان سازگاري دارد.
هرچند نامه انتظارات کودکان به آدرس بابا نوئل پست شده است اما ممکن است که به دليل مشکلات مالي بابا نوئل بسياري از اين کودکان و نوجوانان دچار ياس شوند.
هرچند درآمد ناخالص ملي آمريکا در سه ماهه سوم سال جاري در مقابل رشد 2 درصدي پيش بيني شده 5/2 درصد رشد داشته است باوجود اين خانواده ها بايد مراقب خريدهاي کريسمس خود باشند.
"فدراسيون خرده فروشي ملي" در آمريکا ارزيابي کرده است که در دوره خريدهاي کريسمس 138 ميليون دلار خرج شود که اين ميزان 4 ميليون دلار بيشتر از دوره مشابه در سال گذشته است.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات