تبلیغات

سه مقصد رويايي گردشگري در جهان!

کجارو/ سياره‌اي که در آن زندگي مي‌کنيم با زيبايي‌هاي طبيعي، لذت‌هاي باور نکردني، هزاران مکان شگفت‌انگيز و باشکوه، به شما کمک مي‌کند بارها و بارها عشق را تجربه کنيد. تصاوير اغوا کننده، جادويي و دلرباي باغ بوچارت در جزيره ونکوور، سواحل مرجاني پر زرق و برق مالديو و يا معماري سفيد الهام گرفته‌ي سانتوريني در بلاروکاي فيليپين، شواهدي هستند براي کشف و باور اين شکوه. با کجارو همراه باشيد تا با هم، نمونه‌هايي از بهترين مقصدهاي رويايي جهان را بررسي کنيم.

باغ‌هاي بوچارد در کانادا

صدها گل که در رنگ‌هاي مختلف مانند مداد رنگي در کنار هم چيده شده‌اند، باغ باشکوه ژاپني، منبع بي‌نظير عظمت و شکوه، تنوعي چشمگير از کنسرت‌هاي تابستاني و فرصت فوق‌العاده‌اي براي عکاسي. مهم نيست که چند صفت عالي براي وصف اين باغ‌ها مي‌توان به‌کار برد، کلمات به تنهايي نمي‌توانند زيبايي منحصربه‌فردي که اين مکان خوش‌منظره به شما ارائه مي‌کند را توصيف کنند.
پيدايش باغ‌هاي بوچارد (Butchart) از اوايل قرن بيستم که به عنوان معدن استخراج سنگ آهک شناخته مي‌شد اتفاق افتاد، زماني که خانواده بوچارد به اين منطقه نقل مکان کرده و خانه‌اي در نزديکي معدن ساختند. اين خانواده شروع به کاشت درختان، درختچه‌ها و گياهاني کردند که از گوشه و کنار جهان و در حين سفر جمع‌ کرده بودند و به تدريج محوطه سازي در زمين‌هاي بزرگ رها شده‌ي اطراف معدن را آغاز کردند. که امروزه با عنوان باغ گودالي آن را مي‌شناسند.
اين مجموعه در تمام طول سال باز است. در حال حاضر باغ‌هاي بوچارد يک محل تاريخي و ملي در کانادا به شمار مي‌رود که سالانه ۵۰۰ هزار نفر بازديد کننده دارد. در اين باغ‌ها که حدود ۲۲/۳ هکتار وسعت دارند، بازديد کنندگان مي‌توانند از امکاناتي نظير قهوه‌خانه، رستورانها و زميني براي پيک‌نيک استفاده کنند و همچنين چاي عصرگاهي، نهار و شامي لذيذ ميل نمايند.

جزاير مالديو

به مالديو خوش آمديد، جايي که بهشت در انتظار شماست. مجمع‌الجزايري که از ۱۱۹۰ جزيره مرجاني کم ارتفاع پراکنده شده‌ در سراسر خط استوا، تشکيل شده است. مالديو پر از خوشي، سرگرمي و ماجراجويي ست. يک مخفي‌گاه رويايي در هيبت پر جنب و جوش خورشيد و دريا. يقينا مالديو مي‌تواند با فرهنگ غني و مردم توريست‌پذير خود نظر شما را جلب کند.
در حاشيه سواحل روح نواز آن آرامش را تجربه کنيد. در آب‌هاي ديدني و جذاب مالديو که يکي از بهترين‌ها در دنياست غواصي کنيد و يا جواني دوباره را به روح و جسم خود در يکي از استراحتگاه‌هاي آب گرم جزيره هديه کنيد. نمايش تاريخ باستان منحصر به فرد موزه ملي ماله (Malé) که هدف آن برانگيختن احساسات ميهن‌پرستانه مردم است را از دست ندهيد. بازديدکنندگان مي‌توانند در اين موزه، آثار تاريخي، اشيا سنگي و همچنين آثار باستاني سلطنتي اعم از دوران پيش از اسلام تا حکومت پادشاهان اسلامي را پيدا کنند.
يکي ديگر از مکان‌هايي که ارزش ديدن دارد مسجد جامع بزرگ خيره کننده‌اي است که در قرن هفدهم و با ظرفيت حدود ۵ هزار نفر ساخته شده است. آثار هنري موجود در اين مسجد ديوانه کننده‌اند.

بلاروکا، فيليپين

به راحتي در سواحل جنوب غربي استان ماريندوک آسايش را تجربه کنيد. استراحتگاه درخشان جزيره بلاروکا (به معني سنگ سفيد) با صخره‌هاي ساحلي با شکوه شناخته مي شود. دره‌هاي سرسبز، تپه‌هاي پياپي، آبشارهاي ديدني و غارها، گياهان شگفت‌انگيز زير آب و جانوارني که در انتظارند تا ديده شوند و تجربه‌اي نو را براي شما به ارمغان آورند. به طور خلاصه افسون بلاروکا زيبايي آن است.
بلاروکا در کنار يک تعطيلي آرام و بي‌سروصدا، فعاليت‌هاي مختلفي را به شما پيشنهاد مي‌کند همچون : قايق سواري، موج سواري، جت اسکي و …
امکانات و راحتي گردشگاه‌هاي آن به قدريست که سفري فراموش نشدني برايتان به همراه خواهد داشت. امکاناتي که قابل قيمت‌گذاري نيستند.

پس عجله کنيد و براي تعطيلات بعدي برنامه‌ريزي کنيد! دوربين خود را براي ثبت تصاوير بي‌نظير فراموش نکنيد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات