تبلیغات

قرارداد 4 ساله جان استوارت «HBO»

جان استوارت کمدین مشهور امریکایی و مجری سابق برنامه «دیلی شو» که حدود سه ماه پیش از این برنامه خداحافظی کرده بود، به زودی با برنامه‌های جدید خود برمی‌گردد اما این‌بار شبکه اچ‌بی‌او میزبان این مجری محبوب خواهد بود.

آی‌ سینما: جان استوارت کمدین مشهور امریکایی و مجری سابق برنامه «دیلی شو» که حدود سه ماه پیش از این برنامه خداحافظی کرده بود، به زودی با برنامه‌های جدید خود برمی‌گردد اما این‌بار شبکه اچ‌بی‌او میزبان این مجری محبوب خواهد بود.

جان استوارت که چند ماه پیش گفته بود از «دیلی شو» جدا می‌شود تا فرصت بیش‌تری برای حضور در کنار خانواده‌اش داشته باشد، قراردادی چهار ساله را با شبکه تلویزیونی اچ‌بی‌او امضا کرده است.

قرارداد 4 ساله جان استوارت «HBO»قرار است اچ‌بی‌او میزبان پروژه‌های تلویزیونی و سینمایی مجری سابق «دیلی شو» باشد که با فرمت دیجیتال تهیه و تولید خواهند شد.

خداحافظی استوارت از شبکه «کامدی سنترال» و برنامه پرطرفدار «دیلی شو» با واکنش‌هایی از طرف چهره‌های مشهور سیاست و رسانه روبه‌رو شده بود، از جمله باراک اوباما رییس‌جمهوری امریکا که در توییتر رسمی خود خطاب به استوارت نوشت: «تو یک هدیه بزرگ برای کشور ما بودی». استوارت از سال 1999 اجرای «دیلی شو» را به عهده گرفت و سال‌ها به کابوس سیاستمداران امریکایی معروف بود زیرا با طنز خاص خود آنها را به باد انتقاد می‌گرفت.

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات