تبلیغات

کارشکني در کار تيم خاکپور/ واقعيت يا توهم؟

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 13:42

کارشکني در کار تيم خاکپور/ واقعيت يا توهم؟

ورزش 3/ انتشار ليست 24 نفره تيم اميد براي حضور در اردوي امارات همچنين ليست تيم ملي براي بازي با ترکمنستان و گوام اتفاقات زيادي را رقم زد.
بازيکنان مشترک تيم بزرگسالان و اميد اين روزها تنش هاي فراواني را در راه آماده سازي براي صعود به المپيک و جام جهاني رقم زده است تا جايي که بعد از انتشار فهرست 24 نفره بازيکنان حاضر در اردوي اميد اشتباه درج شدن نام برخي باشگاه ها مقابل نام بازيکنان دردسرها و انتقادات فراواني براي فدراسيون فوتبال و کادر فني تيم اميد در پي داشت. انتقاداتي که از خاکپور و مسئولان تيم اميد صورت گرفت اين بود که چرا بازيکنان و باشگاه هاي آنها را نمي شناسند و بازيکن پرسپوليس را در ليست استقلالي مي نامند!
در واکنش به اين انتقادات مسئولان رسانه اي تيم اميد ليست ايميل شده توسط محمد خاکپور به روابط عمومي فدراسيون فوتبال را در اختيار محافل خبري قرار دادند ليستي که نشان مي داد سرمربي تيم اميد هيچ اشاره به باشگاه بازيکنان نکرده است و اگر اشتباهي در درج نام باشگاه هاي آنها بوده در روابط عمومي فدراسيون فوتبال رخ داده است. يکي از مسئولان تيم اميد در همين ارتباط گفت:« مشکل خاصي نيست و در انتشار ليست هاي قبلي هم برخي اشتباهات تايپي ديده مي شد که بارها تذکر لازم را به روابط عمومي داديم اما مي بينيم که همچنان اشتباهات برطرف نشده است».
اما ابهام بعدي که در انتشار ليست نفرات دعوت شده به اردوي تيم هاي بزرگسالان و اميد وجود داشت به بازيکنان مشترک برمي گشت جايي که روابط عمومي فدراسيون از حضور نفراتي همچون اخباري ، ميلاد محمدي و علي کريمي در ليست بزرگسالان خبر داده بود اما وقتي ليست مد نظر کارلوس کي روش منتشر شد از اين جمع تنها دو بازيکن اخباري و ميلاد محمدي در ليست تيم ملي حضور داشتند و خبري از علي کريمي نبود تا همين اتفاق سرو صداي زيادي به راه بياندازد که در آن چند ساعت چه اتفاقاتي افتاد تا نام هافبک سپاهان از ليست بزرگسالان حذف و در تيم اميد باقي ماند.
در حال حاضر انتقادي که وجود دارد بر سر حضور علي کريمي بازيکن سپاهان در اردوي تيم ملي بزرگسالان است چون تا قبل از انتشار فهرست مد نظر کي روش روابط عمومي و روساي فدراسيون به کادر فني تيم اميد اعلام کرده بود که اين بازيکن مد نظر تيم ملي بزرگسالان است و آنها نمي توانند روي حضور او همچون اخباري و ميلاد محمدي در اردوي امارات حساب بازکنند اما به يکباره همه چي عوض شد و کريمي به تيم ملي بزرگسالان دعوت نشد تا باعث تعجب محمد خاکپور و دستيارانش شود. شايد به همين خاطر بود که تيم رسانه اي اميد موضوع علي کريمي را منتشر کرد تا کارشکني تيم مي بزرگسالان را در راه آماده سازي به رخ بکشد.
البته در نگاه اول مي توان کمي به کادر في تيم اميد حق داد که به اين مساله اعتراض داشته باشند چون علي کريمي خودش را براي حضور در تيم ملي بزرگسالان آماده مي کرد و خاکپور هم با علم بر اين موضوع که او را به همراه ندارد نام 4 هافبک دفاعي را در ليست نفراتش براي اردوي امارات قرار داد اما با اين حال از آن ج که اردوي اميدها در امارات تنها جنبه تدارکاتي و آماده سازي داشت نيازي نبود که اتفاقات رخ داده در انتشار فهرست دو تيم اين گونه سرو صدا به پا کند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات