تبلیغات

عذرخواهي روابط‌عمومي فدراسيون فوتبال از کادر فني تيم اميد

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 12:37

عذرخواهي روابط‌عمومي فدراسيون فوتبال از کادر فني تيم اميد

فارس/ مدير روابط‌عمومي فدراسيون فوتبال اعلام کرده اصلاحات لازم در اسامي بازيکنان تيم ملي اميد در سايت فدراسيون انجام خواهد شد.
اميرحسين حسيني، درباره اشتباهات صورت گرفته در اعلام اسامي بازيکنان در سايت فدراسيون فوتبال گفت: ضمن خسته نباشيد به اعضاي تيم ملي اميد که در اين مدت ارتباط خوبي هم با روابط‌عمومي فدراسيون داشتند و هم پوشش خوبي در اخبار آنها صورت گرفته به خاطر اين اشتباه از هواداران و تيم اميد که کمترين خواسته‌شان اين است که اسامي‌شان بدون دغدغه منتشر شود، عذرخواهي مي‌کنم.
وي افزود: اسامي بازيکنان به صورت مستقيم در اختيار روابط‌عمومي فدراسيون قرار نمي‌گيرد، بلکه اسامي تيم‌هاي ملي در ابتدا در اختيار امور مربوطه قرار مي‌گيرد و بعد روي سايت فدراسيون منتشر مي‌شود. به عنوان مثال اسامي تيم اميد ابتدا در اختيار کميته جوانان قرار گرفته و با يک اشتباه سهوي ليست در اختيار روابط‌عمومي قرار گرفته است و ما هم با رعايت امانت آن را منتشر کرديم.
حسيني با بيان اينکه اشتباهات از سوي روابط‌عمومي نبوده، اظهار داشت: من از طرف کميته جوانان و فدراسيون عذرخواهي مي‌کنم. اميدوارم ديگر اين اتفاق تکرار نشود. تذکرات لازم هم داده شده و خواسته‌ام اين است با دقت نظر بيشتري کار کنند تا کادر تيم‌هاي ملي به ويژه اميد که همه از متخصصان هستند به خاطر يک اشتباه سهوي زير سوال نروند و درباره آنها القاب نادرست به کار برده نشود.
مدير روابط‌عمومي فدراسيون فوتبال ادامه داد: اين اشتباه از سوي کادر فني تيم ملي اميد نبوده و به همکارانم گفتم تا اصلاحات لازم را انجام دهند و همان طور که خاکپور اعلام کرده اسامي در سايت فدراسيون منتشر شود. بايد از اشتباهات سهوي که باعث لطمه زدن به کادر تيم المپيک مي‌شود جلوگيري کنيم.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات