تبلیغات

کرار: شکايت نمي‌کنم/ افشارزاده پدرم است!

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 14:07

کرار: شکايت نمي‌کنم/ افشارزاده پدرم است!

کاپ/ هافبک عراقي تيم استقلال گفت:هواداران رخصت؛ برمي‌گردم و با افتخار به باشگاه محبوبم مي‌آيم.
کرار جاسم در اينستا خود مصاحبه اي منتشر کرده و عنوان کرده است:دلم مي‌خواست مقابل فولاد بازي کنم اما از راه دور بچه‌ها را تشويق مي‌کنم و براي‌شان آرزوي موفقيت دارم. دوست داشتم پيش از مسافرتم با باشگاه به توافق مي‌رسيدم اما فرصت نشد و اميدوارم پس از بازگشت به ايران به نتايج خوبي با مسئولان تيمم برسم. شک نکنيد کرار هرجا باشد، دلش با استقلال است.
وي در پاسخ به اين پرسش که آيا تنظيم شکايت شما از استقلال و ارجاع آن به فيفا صحت دارد؟ تصريح کرد: به هيچ عنوان اين مطلب صحت ندارد و من از استقلال شکايت نمي کنم. من عضوي از خانواده استقلال هستم و مانند يک بازيکن حرفه‌اي در يک تيم بزرگ بايد با باشگاه حرفه‌اي عمل کنيم و تصميم بگيريم نه هيجاني و به دور از منطق. مطمئن باشيد شکايتي در کار نيست. دوست دارم همه چيز به خوبي پيش برود تا بتوانم به کارم در استقلال ادامه دهم.
کرار با اشاره به اين‌که گفته مي‌شود قرار است يکشنبه هفته آينده در جلسه‌اي با حضور افشارزاده و مظلومي درباره‌اش تصميم‌گيري شود، توضيح داد: انشاالله خير است. هرتصميمي که باشگاه بگيرد من از آن تمکين مي‌کنم. افشارزاده مثل پدرم است. اواخر فصل پيش هم زماني که با او صحبت کردم بسياري از مشکلاتم را حل کرد.
هافبک استقلال درباره پرويز مظلومي، سرمربي اين تيم گفت: مظلومي مربي دلسوز، مهربان و بزرگي است. چهار سال پيش بود که با او آشنا شدم و افتخار شاگردي‌اش را داشتم. مظلومي با همه وجود براي موفقيت تيمش تلاش مي‌کند و به همين دليل محبوبيت خاصي بين هواداران دارد. اميدوارم مشکلاتم به زودي برطرف شوندد تا با همه وجود در خدمت استقلال، هوادارانش و پرويزخان باشم.
کرار همچنين خطاب به هواداران استقلال گفت: هواداران رخصت؛ برمي‌گردم و با افتخار به باشگاه محبوبم مي‌آيم. قلب و ذهنم هميشه با طرفداران راستين استقلال است، چون خودم را به آنها مديون مي‌دانم. دوست دارم بازهم فريادهاي پرشور طرفداران استقلال را بشنوم. دلم مي‌خواهد ميان خنده‌هايشان صدايم کنند و به سمت‌شان بروم. از همين حالا دلم براي آن‌ها تنگ شده است.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات