تبلیغات

اظهار نظر جسورانه سرمربي المپياکوس پيش از رويارويي با بايرن

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 12:53

اظهار نظر جسورانه سرمربي المپياکوس پيش از رويارويي با بايرن

ايسنا/ سرمربي المپياکوس در اظهار نظري جسورانه پيش از رويارويي با بايرن مونيخ تاکيد کرد که نه از گوارديولا مي ترسد و نه از تيم آماده بايرن.
المپياکوس در گروهي که بايرن مونيخ و آرسنال در آن حضور دارند نتايج بسيار خوبي به دست آورده است و يکي از شانس هاي اصلي صعود به دور بعد است.
اين تيم يوناني موفق شد که در بازي نخست خود در دور برگشت با نتيجه دو بر يک دينامو زاگرب را از پيش رو بردارد تا با 9 امتياز و تفاضل گل کمتر نسبت به بايرن مونيخ در رده دوم جدول رده بندي قرار گيرد.
مارکوس سيلوا سرمربي المپياکوس بعد از پيروزي دو بر يک برابر دينامو زاگرب براي بايرن مونيخ آماده خط و نشان کشيد. او گفت: نه از بايرن مونيخ مي‌ترسم و نه از گوارديولا. به تيمم ايمان دارم و بدون هيچ گونه ترسي برابر اين تيم آلماني به ميدان مي‌رويم. مي دانيم که ديدار سختي پيش رو داريم اما دليلي ندارد که بترسيم.
او ادامه داد: در ديدار بعدي خود بايد به مصاف بايرن برويم که يکي از آماده ترين تيم هاي حال حاضر فوتبال جهان است. به تيم خود ايمان دارم و براين باورم که مي توانيم بازي خوبي را برابر بايرن به نمايش بگذاريم.
دو تيم بايرن مونيخ و المپياکوس بيست و چهارم نوامبر در هفته پنجم ليگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت و هر کدام از آنها در صورت کسب تساوي در اين ديدار و ديدار بعدي خود به مرحله بالاتر راه خواهند يافت.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات