تبلیغات

اعتراف بنزما به دست داشتن در ماجراي اخاذي از والبوئنا

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 14:30

اعتراف بنزما به دست داشتن در ماجراي اخاذي از والبوئنا

تسنيم/ مهاجم فرانسوي تيم فوتبال رئال‌مادريد براي ارائه توضيح درباره پرونده اخاذي از بازيکن تيم ملي فرانسه بايد در دادگاه حاضر شود.
کريم بنزما امروز (پنجشنبه) در دادگاهي در فرانسه بايد از خودش در برابر اتهام دست داشتن در ماجراي باج‌گيري از متئو والبوئنا، بازيکن پيشين تيم ملي فرانسه دفاع کند.
پرونده اخاذي از والبوئنا چندي پيش براي شناسايي عوامل اخاذي از اين بازيکن فرانسوي براي انتشار يک نوار خصوصي از وي به جريان افتاد و دو روز پيش کريم بنزما هم به عنوان يکي از مظنوناني که در اين ماجرا دست داشته‌اند، دستگير شد. روز گذشته نشريه اسپانيايي آس هم اعلام کرد که بنزما قرار است يک شب را در بازداشتگاه به سر ببرد.
امروز اما خبرگزاري فرانسه (AFP) تأييد کرد که بنزما به دادگاه احضار شده است تا در خصوص اتهاماتي که به وي نسبت داده مي‌شود، به قاضي پرونده توضيحاتي را ارائه کند. به گزارش AFP بنزما شب گذشته را در بازداشتگاه به سر برده و امروز اداره پليس ورساي را ترک کرده است.
در همين حال گروهي از رسانه‌هاي فرانسوي از جمله دو نشريه معتبر اکيپ و پاريسين مدعي شده‌اند که بنزما در بازجويي‌ 12 ساعته‌اي که پليس فرانسه شب گذشته از وي به عمل آورده، به دست داشتن خود در ماجراي باج‌‌گيري از والبوئنا دست داشته است.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات