تبلیغات

آنچلوتي: سرمربي يوونتوس نمي‌شوم، چون ميلاني‌‌ام

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 14:32

آنچلوتي: سرمربي يوونتوس نمي‌شوم، چون ميلاني‌‌ام

تسنيم/ سرمربي پيشين رئال‌مادريد معتقد است بانوي‌پير امسال ابراز کافي براي فتح مهمترين تورنمنت باشگاهي فوتبال دنيا را ندارد.
کارلو آنچلوتي با بيان اينکه جدايي چند مهره کليدي يوونتوس در تابستان سال جاري ضربه سنگيني به اين تيم زده است، شانس يووه را براي فتح ليگ قهرمانان اروپا کم دانست.
آنچلوتي اظهار داشت: فکر مي‌کنم که کار يوونتوس در اين فصل از ليگ قهرمانان بسيار سخت خواهد بود و با توجه به جدا شدن تعداد زيادي از بازيکنان اين تيم در تابستان سال جاري، يووه کار سختي براي راهيابي دوباره به فينال رقابت‌ها دارد. يووه بازيکنان بسيار خوبي خريده است و بازيکنان جوان و بااستعدادي هم دارد که قطعاً خوب کار خواهد کرد اما آنها بايد سيستم بازي اين تيم را درک کنند. به همين دليل فکر مي‌کنم که امسال يوونتوس مانند فصل گذشته به فينال ليگ قهرمانان نمي‌رسد.
آنچلوتي در ادامه با تأکيد بر اينکه يوونتوس خواهد توانست افت شديدش در ابتداي فصل را جبران کند و به جمع مدعيان کسب اسکودتو بازگردد، رم را به عنوان مدعي اصلي فتح ليگ قهرمانان در فصل جاري دانست. کارلتو ادامه داد: فکر نمي‌کنم که يوونتوس از جمع مدعيان قهرماني سري A کنار رفته باشد. رقابت ميان مدعيان قهرماني سري A در اين فصل نزديک‌تر است. به همين دليل ميانگين امتيازاتي که هر يک از مدعيان در اين فصل مي‌گيرند پايين‌تر از حد معمول خواهد بود و فکر مي‌کنم که يوونتوس هم مي‌تواند بحران ابتداي فصلش را جبران کند. با اين حال به نظر من تيمي که بهترين شرايط را براي فتح ليگ دارد، رم است، چون اين تيم از نظر هجومي خطرناک‌ترين مهره‌ها را دارد. فکر مي‌کنم که اينتر هم درگيري مشکلاتي باشد، چون اين تيم در تابستان سال جاري تغييرات فراواني داشت و برايش سخت است که تمام بازيکنان جديدش را کنار هم بچيند.
سرمربي پيشين رئال‌مادريد اضافه کرد: ناپولي را هم بايد جزو مدعيان دانست، چون فصل را خوب آغاز کرده است. به نظرم وضعيت ناپولي از اين هم بهتر خواهد شد.
آنچلوتي که در فاصله سال‌هاي 1999 تا 2001 سرمربي يوونتوس بود، درباره احتمال بازگشتش به نيمکت يوونتوس در صورت تداوم تيره‌روزي‌هايي بانوي‌پير و اخراج ماسيميليانو آلگري هم تأکيد کرد: اگر يوونتوس به من پيشنهاد کاري بدهد، چه کار خواهم کرد؟ طبيعي است که حرف‌هايي درباره بازگشت من به ايتاليا زده شود اما من پيش از اين در يوونتوس کار کرده‌ام. ضمن اينکه در ايتاليا من خودم را فقط به يک تيم متصل مي‌دانم و آن تيم ميلان است. در يوونتوس من تجربيات خوبي کسب کردم و با مديران وقت باشگاه، لوچانو موجي و آنتونيو گيرائودو رابطه خوبي داشتم.
مربي پيشين چلسي سپس به نکته‌اي اشاره کرد که شايد بر شايعه بازگشت او به نيمکت چلسي براي جانشيني ژوزه مورينيو دامن بزند. او عنوان کرد: به جاي ايتاليا ترجيح مي‌دهم که دوران مربيگري‌ام را در يک ليگ خارجي ادامه دهم. در انگليس روزهاي خوبي را سپري کردم و جو ورزشگاه و احترامي که از سوي هواداران (چلسي) دريافت مي‌کردم عالي بود. حاضرم يک بار ديگر به اين کشور برگردم.
کارلتو در پايان به مقايسه سه مدير از باشگاهي که در آنها کار کرده است - سيلويو برولوسکوني در ميلان، رومن آبراموويچ در چلسي و فلورنتينو پرس در رئال‌مادريد - پرداخت و گفت: نقطه اشتراک هر سه آنها عشق‌شان به فوتبال است. تفاوت‌شان هم اين است که پرس و برلوسکوني تيم‌هايشان را قلباً دوست دارند. آبراموويچ بعدها عاشق چلسي شد. پرس و برلوسکوني بيشتر از آبراموويچ شيفته فوتبال هستند.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات