تبلیغات

گلر مورد اعتماد منصوريان

  X  
  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 11:01

گلر مورد اعتماد منصوريان

ورزش 3/ دروازه‌بان نفت در هفته‌هاي اخير جايگزين مطمئني براي رقيب ملي‌پوشش بوده است.
نيمکت نشين کردن عليرضا بيرانوند در هفته پنجم برابر استقلال تهران اين فرصت را در اختيار وحيد شيخ‌ويسي دروازه‌بان 28 ساله نفت قرار داد تا او نخستين بار بعد از هفته بيست و دوم فصل گذشته دوباره در ترکيب ثابت تيمش قرار گيرد. حواشي که بيرانوند براي خود در بازي استقلال ايجاد کرد براي او گران تمام شد طوري که شيخ‌ويسي با چهار بازي در فصل گذشته جاي او را گرفت و پس از آن منصوريان در تمام مسابقات از اين دروازه‌بان استفاده کرد.
تنها شکستي که نفت در زمان حضور شيخ‌ويسي داشته به همان بازي با استقلال بر مي‌گردد. بعد از آن اين تيم 5 بار در ليگ و يک مسابقه هم ديروز در جام حذفي انجام داد که در هيچ يک از آنها نباخت. سه تساوي با ذوب‌آهن، گسترش فولاد و استقلال خوزستان و دو پيروزي برابر راه‌آهن و پديده زماني براي نفت به دست آمده که شيخ‌ويسي گلر اين تيم در ليگ بوده و اين دروازه‌بان در اين مسابقات تنها دو گل دريافت کرده است.
گلر موفق اين روزهاي نفت ديروز هم درخشش خوبي داشت تا منصوريان از اقدام نيمکت نشين کردن بيرانوند پشيمان نشده باشد. شيخ‌ويسي با اينکه يک گل از شاگردان مهاجري خورد اما چند موقعيت جدي را گرفت و در ضربات پنالتي هم شوت نقي‌زاده را مهار کرد تا موجب صعود تيمش به يک چهارم نهايي جام حذفي شده باشد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات