تبلیغات

نورمحمدي: به ذوب‌آهن نباختيم، به داوري باختيم

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 14:49

نورمحمدي: به ذوب‌آهن نباختيم، به داوري باختيم

ورزش 3/ کاپيتان پرسپوليس که بعد از باخت دراماتيک تيمش در فولادشهر به شدت از داوري اين ديدار ناراضي است درباره اظهارنظر شب گذشته اش در مورد بازيکن کم کار تيم نيز توضيحاتي ارائه داد.
عليرضا نورمحمدي، کاپيتان پرسپوليسي ها معتقد است داوري ديدار برابر ذوب يکي از بدترين فاجعه هاي ورزشي در هفته هاي گذشته بوده است و آنها در روزي که مي توانستند از اين مرحله عبور کنند توسط داور بازي ترمزشان کشيده شد. مدافع پرسپوليس در گفتگو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره اتفاقات بازي روز گذشته گفت: حق مان را خوردند و اين براي چندمين بار است که اين اتفاق مي افتد. ما از اين بيشتر ناراحت هستيم که اين اشتباهات براي آنها ديگر خيلي راحت شده است. اين اشتباه مرگبار در زمين حريف و در دقيقه 20 بازي مي تواند هر تيمي را از جريان بازي خارج کند.
نورمحمدي در مورد صحنه اخراج صادقي اينطور توضيح مي دهد: کاملا اشتباه بود و خودشان در بين خودشان سه بار از همديگر سوال کردند و باز هم شک داشتند. من کاملا مطمئن بودم داور اشتباه کرده و حتي از ايمان هم پرسيدم تا با قاطعيت جلوي داور قرار بگيرم. ايمان هم قسم خورد که توپ به دستش نخورده و هر چه به داور گفتم او تصميمش را گرفته بود و اين اشتباهات براي شان عادي شده است.
وي درباره شرايط تيمش بعد از اين اخراج گفت: ما قبل از حضور در زمين در شرايطي به اصفهان آمده بوديم که نفرات مصدوم و محروم زيادي داشتيم. اين اتفاق هم باعث شد تا با 10 نفر شرايط سختي براي ما به وجود بيايد. برانکو مجبور شد از خيلي از بازيکنان در پست غير تخصصي شان استفاده کند و با اين شرايط پا به مسابقه گذاشته بوديم اما آقاي داور تمام برنامه هاي ما را بهم ريخت. ما مطمئنا عليرغم تمام مشکلاتي که درباره مصدوميت و محروميت بازيکنان مان داشتيم در شرايط برابر به ذوب نمي باختيم و داوري باعث اين اتفاق شد.
مدافع پرسپوليس با انتقاد از عملکرد تيم داوري گفت: فکر مي کنم سينه براي ما حکم هند را داشته باشد. در بازي قبلي هم برابر همين ذوب توپ به سينه بنگر خورد اما داور حکم به پنالتي و هند داد. خيلي راحت بعد از آن مي آيند و مي گويند اشتباه شده است. خب تيم ما از گردونه مسابقات حذف شده و جواب آن را چه مي دهيد؟ ما جوانمردانه 100 دقيقه برابر آنها قرار گرفتيم و موقعيت صد در صدي هم تا قبل از گل به آنها نداديم. در موقعيتي 10 نفره هم سه توپ صد در صدي براي گل داشتيم که اميد عاليشاه، فرشاد احمدزاده و کمال کاميابي در آن ناکام بودند. مطمئن باشيد اگر 11 نفره بوديم شرايط بازي کاملا فرق مي کرد.
او در واکنش به صحبت هاي علي آذري که گفته بود در صورت 11 نفره ماندن پرسپوليس برد راحت تري به دست مي آوردند گفت: خب بعد از برد اين حرف ها را معمولا مي زنند. آقاي آذري کاملا براي ما قابل احترام هستند ولي چيزي که همه ديدند اين بود که موقعيت هاي ما عليرغم 10 نفره شدن بيشتر بود اما زماني که گل را خورديم تيم از هم پاشيد.
نورمحمدي در مورد حضور 100 دقيقه اي قديمي پور درون دروازه تيم شان گفت: قديمي پور حتي در بازي هاي دوستانه هم پشت ما قرار نگرفته بود و البته نمي توان از او نيز توقعي داشت و اولين تجربه اش بود و خوب هم کار کرد.
کاپيتان پرسپوليس در مورد اظهارنظرش درباره تمارض بازيکنان به مصدوميت براي عدم همراهي تيم نيز اينطور توضيح داد: سوال از من کردند و من گفتم شايعه است. من مطمئن هستم که شايعه است ولي در آن موقعيت که تيم آنطور بازنده شده بود وقتي اين سوال از من پرسيده شد جا خوردم و اميدوارم چنين چيزي صحت نداشته باشد و از اين بابت مطمئن هستم. بازيکنان ما واقعا بازيکنان باشرفي هستند. يک ذره شيطنت شده و من گفتم بازيکنان ما باشرف هستند و همچين کاري نمي کنند. در اين بازي هم ديديد که تا لحظه آخر شرافتمندانه جنگيدند و کم نگذاشتند.
نورمحمدي در پايان گفت: من واقعا از آن سوال جا خوردم و اميدوارم چنين چيزي صحت نداشته باشد و مطمئنم چنين چيزي صحت ندارد و بازيکنان ما مي دانند در چه تيم بزرگي بازي مي کنند و ارزش آن و هواداران ميليوني اش را کاملا درک مي کنند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات