تبلیغات

از درخشش صميمي تا گل چيپ حسن‌زاده

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 12:58

از درخشش صميمي تا گل چيپ حسن‌زاده

مهر/ تيم ملي فوتسال ايران در حالي در اولين ديدار خود در مسابقات گرندپري برزيل برابر کلمبيا به برتري دست يافت که درخشش عليرضا صميمي دروازه‌بان تيم ملي بارها مانع گلزني بازيکنان حريف شد.
مسابقات فوتسال جايزه بزرگ برزيل از چهارشنبه شب در اين کشور آغاز شد که تيم ملي ايران در نخستين ديدار خود موفق شد با نتيجه ۴ بر يک از سد کلمبيا خود عبور کند و گام اول را محکم بردارد. براي ايران در اين ديدار حسين طيبي (دو بار)، علي اصغر حسن زاده و حميد احمدي گلزني کردند.
ايران در حالي در اين بازي به برتري رسيد که عليرضا صميمي دروازه‌بان تيم ملي عملکرد بسيار خوبي داشت و با عکس‌العمل‌هايش بارها مانع گلزني بازيکنان تيم کلمبيا شد؛ بخصوص زماني که تيم ملي از حريفش پيش افتاده بود و نياز به حفظ نتيجه داشت. البته توپ کلمبيايي‌ها دو بار در جريان بازي به تيرک دروازه ايران برخورد کرد.
گل اول بازي توسط حسين طيبي و روي يک چرخش عالي به دست آمد. گل دوم هم از سماجت طيبي براي توپ‌گيري از بازيکن کلمبيا آغاز شد و اين بازيکن با دادن يک پاس آرام به علي اصغر حسن‌زاده او را در موقعيت گل قرار داد. حسن‌زاده هم با يک ضربه چيپ از گوشه زمين گل دوم ايران را به ثمر رساند.
موضوعي که رضايت کادر فني تيم ملي فوتسال ايران را از اين بازي در پي داشت، علاوه بر پايان دادن به پيروزي‌هاي کلمبيا مقابل ايران، تمرکز بالاي بازيکنان تيم ملي بود. ناظم الشريعه از بازيکنان ايران خواسته است که تا انتهاي مسابقات با همين تمرکز بازي کنند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات