تبلیغات

پرسپوليس وارد بحران جديدي شد

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 15:18

پرسپوليس وارد بحران جديدي شد

جام نيوز/ پيشکسوت باشگاه "پرسپوليس" معتقد است سرخپوشان با شکست مقابل تيم ذوب‌آهن وارد بحران جديدي شدند.
تيم‌هاي فوتبال پرسپوليس و ذوب‌آهن چهارشنبه 13 آبان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان و در مرحله يک‌چهارم نهايي جام حذفي به مصاف هم رفتند که در پايان ذوب‌اهن ميزبان 2 بر صفر پيروز شد و به نيمه‌نهايي اين رقابت‌ها راه يافت.
** کلهر: پرسپوليس وارد بحران جديدي شد
محمود کلهر پيشکسوت سابق پرسپوليس درباره اين مسابقه به خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، گفت: جاي خالي طارمي و مکاني احساس مي‌شد. تصور مي‌کنمف پرسپوليس با شکست در اين مسابقه وارد بحران جديدي شد.
سرخپوشان با مثلث بنگستون، عليپور و طارمي، سه بازيکن که هم به لحاظ فيزيکي و هم به لحاظ تکنيکي بسيار موفق ظاهر شدند، توانسته‌اند حمله خوبي تشکيل بدهند.
** مشکل پرسپوليس تغيير ندادن تاکتيک است
وي افزود: مشکل اين روزهاي پرسپوليس تغيير ندادن تاکتيک است. اين تاکتيک براي همه تيم‌ها شناخته شده است. همين اتفاق در بازي ديروز هم رخ داد.سرخپوشان مي‌توانند از سيستم 1-3-2-4 به سيستم 2-4-4- تغيير تاکتيک دهند.
ضمنا همه متوجه اين قضيه هستند که پرسپوليس در دقايق پاياني حمله مي‌کند. سرخپوشان مي‌توانند با در اختيار داشتن مهره‌اي مثل اميد عاليشاه که مي‌تواند به خوبي از گوشه‌ها نفوذ کند.
** اشتباهات داوري جزئي از فوتبال است
کلهر ادامه داد: اشتباهات داوري جزئي از فوتبال است. با 10 نفر شدن پرسپوليس مالکيت به دست ذوب‌آهني‌ها افتاد و آن‌ها توانستند، چند موقعيت خلق کردند. البته پرسپوليس هم موقعيت‌هاي خوبي را به دست آورد که منجر به گل نشد.
با آمدن قديمي‌پور دروازه‌بان جوان پرسپوليس به بازي دروازه اين تيم باز شد.نکته ديگر اين بازي دفاع منسجم پرسپوليس بود اما با آمدن شکاري بازيکن 17 ساله ذوبي‌ها، ميان دفاع سرخپوشان شکاف ايجاد شد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات