تبلیغات

اين بار کوتاه نمي‌آييم/ حق ميليون‌ها هوادار پرسپوليس را برگردانيد

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 11:17

اين بار کوتاه نمي‌آييم/ حق ميليون‌ها هوادار پرسپوليس را برگردانيد

اسپورت تي وي/ عضو هيات مديره و پيشکسوت باشگاه پرسپوليس با انتقاد شديد از عملکرد داوري در ديدارهاي پرسپوليس گفت:"شخصا در کنار عوامل اجرايي تا آخر شکايتمان را پيگيري خواهم کرد."
حسين عبدي سخنگو و عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس بعد از پايان مسابقه در حالي که بسيار ناراحت بود در مورد اين بازي گفت:"واقعا امروز دوباره به پرسپوليس افتخار کردم چرا که بازيکنان تيم مان حدود 100دقيقه در حالي که به ناحق 10 نفره شده بودند، با غيرت و تعصب بازي کردند و لحظه اي از تيم حريف پا پس نکشيدند."
وي در ادامه گفت:" چيزي که امروز به غير از بازي نسبتا خوب بچه ها من را خوشحال کرد، غيرتي بود که تک تک بازيکنان در زمين و در لباس پرسپوليس از خود نشان دادند."
عبدي در ادامه گفت:"اما نقطه تاريک و مبهم امروز تکرار اشتباهات داوري بود. واقعا بايد بدانيم که اگر قرار است اين اشتباهات همچنان عليه ما ادامه داشته باشد بايد به گونه اي ديگر رفتار کنيم. نکته جالب اين است که در فصل قبل نيز در ديدار مقابل ذوب آهن حدود 30 دقيقه بازيکن ما براثر اشتباه داوري اخراج شد و پرسپوليس 10 نفره به بازي ادامه داد، که در دقيقه 88 از ذوب آهن گل خورديم. الان هم دوباره يک اخراجي به روي دست مان ماند و ديداري که برايمان حکم فينال و مرگ و زندگي داشت."
عبدي در مورد اينکه آيا حرکت ايمان صادقي اخراج داشت يا نه، گفت:"آنچه ما بارها و بارها مشاهده کرديم اين بود که توپ به قسمت راست سينه صادقي برخورد کرد.اين موضوع زماني بيشتر براي من مسجل شد که چند فريم عکس و فيلمي که سايت شما گذاشته بود را ديدم و فکر مي کنم تنها کسي که مي توانست آن را به خوبي تشخيص دهد داور وسط بود. چرا که کمک داور در زاويه ديد مناسبي قرار نداشت که آن را تشخيص دهد . فکر مي کنم داور وسط با اين اشتباه حتي به صورت سهوي آن کار را به نفع ذوب آهن به جريان انداخت. من هنوز نمي دانم چرا اينگونه صادقي اخراج شد و حتي سال قبل هم در همين ديدار مقابل ذوب آهن يک اخراجي اشتباه داديم."
عبدي در ادامه گفت:"نمي خواهيم چيزي به گردن کسي بيندازيم اما يک سوال را وجدانا پاسخ دهند. چرا هميشه اشتباهات در اين فصل و فصل گذشته به ضرر پرسپوليس بوده است؟ از مسوولان ذيربط تقاضا و خواهش دارم که شفاف پاسخ اين سوال را نه به ما بلکه به هواداران ميليوني پرسپوليس بدهند."
عضو هيات مديره باشگاه پرسپوليس در ادامه گفت:"اصلا بيايند بگويند داور اشتباه کرده، از شما معذرت خواهي مي کنيم. داور را محروم مي کنيم و همه حق را به شما مي دهيم. اما سوت پايان مسابقه به صدا درآمده. تمام اين داستان ها چه سودي براي پرسپوليس و هوادارانش دارد. اگر قرار باشد که ما احترام داوران و دستگاه هاي مربوطه را نگه داريم، پس چه کسي احترام هواداران و مردم پرسپوليسي مان را نگه مي دارند؟ من به عنوان يک پيشکسوت پرسپوليس بعد از سال ها حضور در اين تيم صحنه هايي را از داوري مي بينم که تا به حال کمتر با آن روبه رو شده ام .از مسوولان مربوطه مي خواهم نه به خاطر حسين عبدي يا اعضاي هيات مديره پرسپوليس بلکه به خاطر مردم و هواداراني که هميشه و در همه جا شما و ما را تنها نگذاشتند و مايه مباهات فوتبال کشورمان بودند، يک بار هم که شده بياييم ريشه اي مشکلات عديده داوري را برطرف کنيم. اين قبول که اشتباهات داوري جزئي از فوتبال است. اما برخي مواقع هواداران به ما مي گويند در فلان بازي اشتباهات فوتبال جزئي از داوري شده است."
عبدي به تصميمات قانوني در مورد اين اشتباهات نيز اشاره کرد و گفت:"از همين جا به مردم و هوادارانمان قول مي دهم به اتفاق مسوولان اجرايي باشگاه و دکتر طاهري شخصا تا انتها اين اعتراض و شکايت مان را پيگيري خواهم کرد و تا آخر در کنار مسوولان اين پرونده خواهم بود.چرا که مي خواهيم براي يک بار هم که شده هر تصميمي که گرفته مي شود و هر پاسخي که به ما داده مي شود را مستقيم با مردم و هواداران در ميان بگذاريم. من منتظرم تا کميته داوران، کميته انضباطي و مسوولان محترم ذيربط در مورد اعتراض و شکايت ما به بهترين نحو پاسخگويي کنند تا مردم را نسبت به فوتبال مان بدبين نکنند."
پيشکسوت پرسپوليس ادامه مي دهد:"شما ديديد وقتي که همه شرايط را خوب و منصفانه درست کرديم صدهزار هوادار به استاديوم آمدند و بدون کوچکترين توهين به يکديگر بهترين فضاي سال هاي اخير فوتبال کشورمان را رقم زدند. پس قدر اين ها را بدانيم. من بار ديگر تکرار مي کنم ما منففعت نمي خواهيم، لطفا بيشتر از اين نگذاريد ضرر کنيم."
عبدي که کاملا ناراحت و عصباني به نظر مي رسيد ادامه مي دهد:"واقعا شرايط برانکو را درک مي کنم، که اين تصميمات چه بر سر روح و روان او و بازيکنانش آورده است. وقتي ببيني مدام اشتباهات داوري حتي به صورت سهوي دارد ما را اذيت مي کند و خللي در کار ما ايجاد مي کند، لطفا به خاطر مردم هم که شده حق آنها را نگذاريد ضايع شود."
وي در پايان گفت:"در کوچه و خيابان و در برخي اظهارنظرها به خوبي متوجه مي شويد که مردم از اين اشتباهات تکراري خسته شده اند. واقعا يک اشتباه باعث شد تا روند رو به رشد پرسپوليس در هفته هاي اخير متوقف شود، چه کسي پاسخگوي اين اشتباهات و اختلالات در روند صعودي ما خواهد بود؟من نمي دانم ديگر چه بگويم که شايد عده اي جدي تر به خواسته ما جامه عمل بپوشانند. باز هم تکرار مي کنم ما تا آخر اين شکايت به صورت مستمر حضور خواهيم داشت و رأي آن را به سمع و نظر هواداران خواهيم رساند. اين بار تحت هيچ شرايطي کوتاه نخواهيم آمد. چرا که اين حق من يا ديگر اعضاي هيات مديره نيست، اين حقي است که ميليون ها نفر هوادار پرسپوليس ضايع شده است. پس اين بار واقعا تصميمي بگيريد تا با خيالي آسوده ليگ را ادامه دهيم."

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات