تبلیغات

اصفهانيان: اگر صحبت‌هاي برانکو بدون منطق باشد، با او برخورد شود

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 16:28

اصفهانيان: اگر صحبت‌هاي برانکو بدون منطق باشد، با او برخورد شود

تسنيم/ رئيس کميته داوران فدراسيون فوتبال گفت: اظهارات سرمربي پرسپوليس را به کميته اخلاق گزارش مي‌دهيم تا اگر حرف‌ها بدون دليل و منطق باشد، با آن برخورد شود.
فريدون اصفهانيان درباره قضاوت يدالله‌ جهانبازي در ديدار ذوب‌آهن اصفهان - پرسپوليس در مرحله يک چهارم نهايي جام حذفي اظهار داشت: قبول دارم که داور در اين ديدار اشتباه کرد اما درست است که حرف‌ از دست‌هاي پشت پرده به ميان بيايد؟ ما از اينکه افشاگري شود، استقبال مي‌کنيم ولي تنها حرف زدن فايده‌اي ندارد. ما بايد بدانيم با چه کسي طرف هستيم تا با آن برخورد شود.
وي افزود: هفته آينده کلاس‌هاي «فوتورو» در ايران برگزار مي‌شود و قرار است بهترين داوران ما به همراه پنج ناظر در اين کلاس‌ها شرکت کنند. اميدوارم اين کلاس‌ها بتواند به رشد داوري ما کمک کند.
رئيس کميته داوران در مورد اينکه علي اکبر طاهري، سرپرست باشگاه پرسپوليس گفته اشتباهات داوري مهندسي شده است، عنوان کرد: اگر اين مسئله صحت دارد، بايد به فدراسيون فوتبال اعلام کند تا بدانيم داستان چيست. مگر ممکن است داور بخواهد چنين کاري کند؟
اصفهانيان در واکنش به اظهارات برانکو ايوانکوويچ مبني بر اينکه داوران بايد شرم کنند، گفت: ما اين صحبت‌ها را به کميته اخلاق گزارش مي‌دهيم تا اگر حرف‌ها بدون دليل و منطق باشد، با آن برخورد شود. اگر اشتباه از ما بوده، قطعاً برخورد مي‌شود اما قرار نيست هر فردي بدون منطق صحبت کند. شايد برانکو بگويد در کشور ما گفتن «شرم کردن» معناي ديگري داشته باشد ولي ما اين موضوع را هم قبول نمي‌کنيم.
وي در خصوص محروميت احتمالي جهانبازي گفت: محروميت داور را هيچ زمان اعلام نمي‌کنيم اما طبق آيين‌نامه با داور برخورد مي‌شود.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات