تبلیغات

توهير: مانچو براي اينتر رفيق نيمه‌راه نخواهد بود

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 16:29

توهير: مانچو براي اينتر رفيق نيمه‌راه نخواهد بود

تسنيم/ مالک باشگاه اينتر با تأکيد بر ماندن سرمربي اين تيم در نراتزوري تا پايان فصل گفت که تيمش بايد به هر قيمتي فصل آينده در ليگ قهرمانان اروپا بازي کند.
اريک توهير در گفت‌و‌گو با نشريه توتواسپورت ايتاليا درباره اهداف تيمش در فصل جاري اظهار داشت: ما در اينتر پروژه‌اي داريم که 4،5 سال روي آن کار کرده‌ايم و مهمترين هدف‌مان هم بازگشت به ليگ قهرمانان اروپا است. نتايج تيم در دو فصل گذشته چندان جالب نبوده‌اند اما هدف ما هم در آن فصول ليگ اروپا بود. امسال ما مي‌خواهيم به هر قيمتي شده به ليگ قهرمانان اروپا برگرديم و روبرتو مانچيني و بازيکنان تيم هم به خوبي از اين موضوع مطلع هستند. براي کسب اسکودتو هنوز 27 هفته ديگر زمان داريم.
توهير ادامه داد: مديران، مانچيني و ماسيمو موراتي (مالک پيشين باشگاه و يکي از سهامداران فعلي آن) همگي در اين پروژه نقش دارند. ما در مسير درستي حرکت مي‌کنيم. رسيدن به سهميه ليگ قهرمانان اروپا کار آساني نخواهد بود اما به شدت باور داريم که مي‌توانيم به اين هدف برسيم. ما حرفه‌‌اي‌ترين بازيکنان را در تيم‌مان داريم.
مالک باشگاه اينتر سپس به اين سؤال که آيا در تيمش بيش از اندازه بازيکن خارجي وجود دارد، عنوان کرد: ما براي تيم‌مان بهترين‌ها را مي‌خواهيم و فرقي نمي‌کند که مليت‌شان چه باشد. رويکرد ما همان رويکردي است که موراتي داشت. مي‌خواهيم هر کاري مي‌شود انجام دهيم تا مطمئن شويم که اينتر به جمع 10 تيم برتر دنيا برمي‌گردد. موراتي حق دارد هرچه مي‌خواهد بگويد اما اين بدان معنا نيست که او مي‌خواهد سهامش را در اينتر بفروشد.
شايعه خروج روبرتو مانچيني از اينتر براي جانشيني ژوزه مورينيو در چلسي بحران زده، موضوع ديگري بود که توهير به آن اشاره داشت.
او اظهار داشت: روبرتو نتايج فوق‌العاده‌اي کسب کرده است و به همين دليل هم ما را او را انتخاب کرده‌ايم. او مي‌داند که چطور بايد فرماندهي کند. مانچيني يک مربي با شخصيت و باهوش است. در ابتدا کار براي او آسان نبود اما حالا ما از نتايجش واقعاً راضي هستيم. اينکه آيا چلسي خواهان استخدام اوست يا نه را بايد از خودش بپرسيد. نمي‌دانم آيا او 10 ، 15 سال ديگر سرمربي اينتر خواهد بود يا نه اما قرارداد ما دو سه سال ديگر اعتبار دارد و من فکر نمي‌کنم که مانچو کسي باشد که در ميانه راه ما را رها کند.
احتمال بازگشت آقاي خاص به اينتر براي هدايت اين تيم در صورت رفتن مانچيني، آخرين موضوعي بود که توهير درباره‌اش صحبت کرد. او راجع به اين موضوع نيز گفت: مورينيو مربي بسيار خوبي است اما ما هرگز حرفي از او نزده‌ايم. البته مورينيو هم مي‌تواند در اينتر مربيگري کند اما درست نيست که او را با مانچيني مقايسه کنيم. ما به روبرتو اعتماد کامل داريم و مي‌خواهيم که او سال‌هاي سال بخشي از تاريخ اينتر باشد.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات