تبلیغات

نمي‌توانيم اسکوچيچ را وادار به استعفا کنيم

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 12:28

نمي‌توانيم اسکوچيچ را وادار به استعفا کنيم

تسنيم/ سرپرست تيم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حرکت برخي هواداران تيم در فرودگاه اهواز مورد تأييد ما نيست و باشگاه نمي‌تواند سرمربي را وادار به استعفا کند.
عليرضا کاهکش در خصوص اتفاقاتي که در زمان ورود تيم فولاد به فرودگاه اهواز رخ داد، اظهار داشت: چهارشنبه شب پس از بازي با استقلال تهران به اهواز برگشتيم که به يکباره در فرودگاه اهواز ديديم برخي از هواداران تيم فولاد تجمع کرده‌اند و خواستار استعفاي اسکوچيچ هستند. آنها همچنين مي‌خواستند با وي درگير شوند که با وساطت برخي از مديران اجرايي باشگاه اين موضوع ختم به خير شد. اميدوارم در آينده دوباره شاهد اين موضوع نباشيم.
وي در خصوص درخواست هواداران گفت: همانطور که گفتم آنها خواهان استعفاي اسکوچيچ بودند. ضمن اينکه اعتراض داشتند که با توجه به عملکرد و نتايج تيم، چرا اين مربي از برخي بازيکنان استفاده نمي‌کند يا چرا برخي از بازيکناني را جذب کرده که قبل از آمدن به فولاد مدت زيادي بود که بازي نکرده‌ بودند.
سرپرست تيم فولاد تصريح کرد: باشگاه فولاد به هيچ عنوان حرکت اين گروه از هواداران را تاييد نمي‌کند و هيچگاه هم نمي‌تواند سرمربي تيم را وادار به استعفا کند.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات