تبلیغات

مارسلو آماده حضور در ال‌کلاسيکو

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 16:34

مارسلو آماده حضور در ال‌کلاسيکو

تسنيم/ آسيب ديدگي اخير مدافع چپ برزيلي تيم فوتبال رئال مادريد برخلاف گمانه‌زني‌هاي اوليه چندان جدي نيست و او مي‌تواند در حساس‌ترين بازي از هفته دوازهم لاليگا به ميدان برود.
باشگاه رئال‌مادريد از رسيدن مارسلو به اولين ال‌کلاسيکوي فصل اطمينان دارد؛ چرا که مصدوميت همسترينگ اين مدافع برزيلي برخلاف چيزي که در ابتداي به نظر مي‌رسيد چندان جدي نيست.
مصدوميتي که مارسلو که در جريان بازي خانگي سه‌شنبه کهکشاني‌ها برابر پاري‌سن‌ژرمن در مرحله گروهي ليگ قهرمانان اروپا دچار آن شد، در ابتدا تصور مي‌شد که پارگي همسترينگ باشد اما اکنون مشخص شده که آسيب ديدگي او در اين حد نيست.
با اين حال رئالي‌ها قصد ندارند که ريسک کنند و در بازي يکشنبه هفته آينده در خانه سويا روي تنها بازيکن بدون جايگزين تيم‌شان فشار بياورند تا او را براي اولين ال‌کلاسيکوي فصل که سي‌ام آبان برگزار مي‌شود، آماده نگه دارند. اين در حالي است که گفته مي‌شود کارلوس دونگا، سرمربي تيم ملي برزيل هم در حالت آماده‌باش است تا در صورت تأييد بهبودي مارسلو از سوي پزشکان، او را براي بازي‌هاي پيش روي سلسائو به اردوي تيم ملي دعوت کند.
تيم ملي برزيل در بازي‌هاي بعدي خود در مرحله انتخابي جام جهاني 2018 روسيه به ترتيب مقابل آرژانتين و پرو به ميدان خواهد رفت.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات