تبلیغات

حوادث/ قاتل فراري را شناسايي کنيد

باشگاه خبرنگاران/ درگيري مستانه در پارک کيانشهر با قتل پسر جوان پايان يافت.

ساعت 23:00 سوم مردادماه و از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 وقوع يک فقره درگيري منجر به جرح در خيابان ابراهيمي – خيابان قاضي زاده – پارک چمن زار، به کلانتري 158 کيانشهر اعلام شد.

با حضور مأمورين کلانتري در محل اعلامي و بررسي هاي اوليه مشخص شد که جواني 32 ساله بنام "بهزاد" ، طي يک نزاع و درگيري مورد اصابت ضربات متعدد چاقو قرار گرفته است که بلافاصله هماهنگي هاي لازم با مرکز اورژانس انجام و شخص مجروح به بيمارستان منتقل شد .

پرونده در اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ:

با وجود انجام اقدامات درماني و به علت شدت اصابت ضربات وارد شده ، بهزاد فوت مي کند ؛ لذا پرونده مقدماتي با موضوع "قتل عمـد" تشکيل و به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسراي ناحيه 27 تهران ، پرونده جهت رسيدگي در اختيار اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات دوستان مقتول ( شاهدان صحنه جنايت ):

در تحقيقات بعمل آمده از شاهدان صحنه درگيري ( دوستان مقتول ) آنها عنوان داشتند که جنايت توسط جواني بنام اصغر از اهالي منطقه کيانشهر صورت گرفته است .

آنها در خصوص مشاهدات خود از صحنه درگيري منجر به جنايت به کارآگاهان عنوان داشتند : " يکي از جوانان محل بنام اصغر . م ( متولد 1368 ) در حاليکه به نظر مي رسيد مشروبات الکي مصرف کرده است ، با يک دستگاه خودرو 206 سفيد رنگ و بهمراه دو نفر از دوستانش به پارک مراجعه کرده بود که در آنجا با مقتول (بهزاد) درگير شد . اصغر اقدام به فحاشي کردن به مقتول نمود و همين موضوع زمينه آغاز درگيري آنها با يکديگر شد ؛ بهزاد نيز با توجه به قدرت بدني بالا ، اصغر را مورد ضرب و شتم قرار داد و اصغر و دوستانش به ناچار از پارک خارج شدند .

پس از گذشت نيم ساعت ، اصغر اينبار بهمراه برادرش اکبر و در حاليکه يک قمه در دست داشت مجددا به پارک مراجعه کرد و بار ديگر با بهزاد درگير شد اما اينبار با قمه ، چندين ضربه به بهزاد وارد کرد و زمانيکه بهزاد بر روي زمين افتاد ، بهمراه برادرش و با خودرو206 سفيد رنگ از محل متواري شدند .

سرهنگ کارآگاه آريا حاجي زاده ، معاون مبارزه با جرايم جنايي پليس آگاهي تهران بزرگ ، در ادامه اعلام اين خبر گفت : با شناسايي متهم اصلي پرونده ، کارآگاهان ضمن شناسايي محل سکونت متهم در منطقه کيانشهر ، به اين محل مراجعه و در تحقيقات خود اطلاع پيدا کردند که متهم بلافاصله پس از ارتکاب جنايت ، از محل سکونت خود متواري شده است .

سرهنگ آريا حاجي زاده در ادامه افزود : با توجه به ادامه رسيدگي به پرونده و به جهت دستگيري متهم ، دستور انتشار بدون پوشش تصوير متهم از سوي مقام قضايي صادر شده است ؛ لذا از کليه شهرونداني که موفق به شناسايي تصوير متهم شده و اطلاعاتي در خصوص مخفيگاه و يا محل هاي تردد اين شخص دارند درخواست مي شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طريق شماره تماس 51055426 در اختيار کارآگاهان اداره دهم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار دهنـد .

با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد telegram.me/akharinkhabar

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات