تبلیغات

حوادث/ راننده کاميون 2 مامور نيروي انتظامي تهران را کشت

ايرنا/ رئيس مرکز اطلاع رساني پليس راهور تهران بزرگ گفت: راننده يک دستگاه کاميون هيونداي سفيد دو مامور انتظامي راکه سوار بر موتورسيکلت بودند حين ماموريت در مسير شرق به غرب بزرگراه حکيم، رمپ ورودي خيابان شيخ فضل الله نوري زيرگرفت و فرار کرد.

سرهنگ مراد مرادي روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين سانحه در ساعت هشت و 50دقيقه صبح امروز در رمپ ورودي خيابان شيخ فضل الله نوري رخ دادکه دو مامور پليس که در حين گشت زني با موتورسيکلت بودند کشته شدند.
وي با اشاره به اينکه راننده کاميون هيونداي سفيد پس از زير گرفتن ماموران از محل گريخته گفت: پليس راهور تهران بزرگ با تشکيل تيم کارشناسي، بيان اظهارات شاهدان محل تصادف و ثبت تصاوير دوربين هاي نظارتي و کنترل راهنمايي و رانندگي در طول محور با هماهنگي هاي مراجع انتظامي و قضايي در حال شناسايي و دستگيري راننده فراري است.
رييس مرکز اطلاع رساني پليس راهور تهران بزرگ تاکيد کرد: علت تصادف در حال بررسي است و فرار راننده کاميون باعث تشديد مجازات وي خواهد شد.
سرهنگ مرادي افزود: با وقوع اين تصادف صبح امروز مسير شرق به غرب خيابان حکيم با ترافيک سنگين روبرو بود.
وي به رانندگان توصيه کرد که در زمان تردد خودرويي به صورت کامل به مسير جلويي خود توجه کنند تا شاهد اين گونه تصادف هاي مرگ باري نباشيم.
مرادي افزود: موتور سيکلت سواران نيز هنگام تردد در شهر از کلاه ايمني استفاده کنند و رانندگان بايد در حين سفر قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي را رعايت کنند.

با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد telegram.me/akharinkhabar

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات