تبلیغات

4گوشه دنيا/ مردي که پاي سگي را گاز گرفت!

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 11:49

4گوشه دنيا/ مردي که پاي سگي را گاز گرفت!

فرارو/ اين بار رسانه‌ها از سگي که مردي را گاز گرفت سخن نمي‌گويند، بلکه سخن از مردي است که سگي را گاز گرفته است. اگر چه اين خبر به نظر خنده‌دار مي‌آيد اما براي "کوجو"ي کوچک اين موضوع اصلا مضحک نبود.
در ايالت فلوريداي آمريکا مردي که سگ مادرش را گاز گرفته است به حيوان‌آزاري متهم و محکوم شناخته شد.
به گزارش روزنامه "پالم بيچ پست"، اين مرد ۳۷ ساله اينک به احتمال با دست‌کم يک سال زندان و پرداخت جريمه نقدي روبروست.
دادگاه مجازات متهم را روز جمعه (۶ نوامبر/ ۱۵ آبان) تعيين خواهد کرد. مادر او درخواست کرده که پسرش مجبور به گذراندن دوره‌ "ضد خشونت‌وزري" شود.
غولي در برابر حيوانکي
متهم که دو متر و سه‌سانتي‌متر قد دارد و وزنش هم ۱۷۰ کيلوگرم است به اين سگ پاکوتاه به نام "کوجو" چنان حمله‌ور شد و او را گاز گرفت که يکي از چشمان سگ از حدقه بيرون آمد.
چشم سگ را دوباره به جاي اول بازگرداندند، اما حيوان ديگر نمي‌تواند ببيند. دامپزشک معالج او گفت، جراحات سگ آن چنان است که انسان تصور مي‌کند او در تصادف با اتومبيل به اين حال افتاده يا اين که مورد حمله سگي ديگر قرار گرفته است.
متهم مي‌گويد، سگ ابتدا او را گاز گرفت. اما دادگاه اين ادعا را غيرمعتبر دانسته و آن را رد کرده است. مادر متهم مي‌گويد، پسرش در زمان ارتکاب جرم مست بوده است.
مادر که صاحب سگ است مي‌گويد، متهم تلاش کرد کوجو را تحريک کند تا سگ او را گاز بگيرد. وقتي حيوان به اين تحريک واکنش نشان نداد، مرد خود سگ را گاز گرفت.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات