تبلیغات

کارهايي که بازديد از «واشنگتن» را جذاب‌تر مي‌کند

کجارو/ واشنگتن دي سي، پايتخت ايالات‌متحده شهري براي همگان شناخته شده است. در مورد مناطق اصلي، بناها و ساختمان‌هاي مشهور اين شهر بسيار گفته و نوشته‌شده و براي گردشگراني که به اين شهر سفر مي‌کنند، پيدا کردن جاذبه‌هاي گردشگري آن کار بسيار ساده‌اي است. اما اگر به واشنگتن دي سي سفر مي‌کنيد و قصد داريد کمي ماجراجويي به خرج داده و از فضاهاي معمول و امکاني که ساير گردشگران بازديد مي‌کنند، پا را فراتر بگذاريد و حس زندگي شهروندان اين شهر را تجربه کنيد، با کجارو همراه باشيد تا امکاني که بازديد از آن‌ها سفر به واشنگتن دي سي را جذاب‌تر مي‌کنند را به شما معرفي کنيم.
کاپيتول هيل (Capitol Hill)
در حالي که کاپيتول هيل از نام ساختمان کاپيتول (ساختمان کنگره)‌ نشات گرفته است اما اين نام امروزه بيشتر به محله‌اي که در نزديکي اين ساختمان واقع شده دلالت دارد.
محله کاپيتول هيل يکي از زيباترين محله‌هاي واشنگتن است که يکي از قديمي‌ترين مناطق مسکوني اين شهر نيز به شمار مي ورد.
بازديد از اين محله خاطره‌اي به‌يادماندني از فضاي تاريخي واشنگتن دي سي براي شما به يادگار خواهد گذاشت.
کتابخانه کنگره (Library of Congress)
کتابخانه کنگره شايد زيباترين مقصد گردشگري واشنگتن دي سي تلقي نشود اما به طور حتم ارزش يک بار ديدن را دارد.
LOC3 وقتي وارد کتابخانه شويد شگفتي و عظمت ذاتي اين بنا شما را محصور خود مي‌کند.
20k3htuکتابخانه کنگره حدود ۱۵۹ ميليون آثار باستاني و نسخ خطي را در خود جاي‌داده که اين آثار٫ مجموعه کتابخانه کنگره را به بزرگ‌ترين گنجينه موجود در يک کتابخانه در جهان بدل کرده است.
نيوي يارد (Navy Yard)
نيوي يارد که قدمت آن به سال ۱۸۰۰ ميلادي باز مي‌گردد خانه اولين افسر نيروي دريايي آمريکا جان بري را در خود جاي‌داده است.DSC01934
 نيوي يارد با مناظري زيبا و ديدني يکي از بهترين خيابان‌هاي واشنگتن دي سي براي پياده‌روي و لذت بردن از هواي تازه است.
فيرگروندز (Fairgrounds)
يکي از استفاده‌هاي نوآورانه از فضاي عمومي، فيرگروندز (نمايشگاه) است که در جنوب کاپيتول هيل و درست در نزديکي پارک ملي (که در آن بازي‌هاي تيم بيس بال واشنگتن برگزار مي‌شود) واقع شده است.
فيرگروندز که اطراف آن با کانتينرهاي حمل‌ونقل احاطه شده است هميشه از ۱ مي تا ۳ اکتبر ميزبان برنامه‌هاي مختلفي چون کنسرت‌ها، برنامه‌هاي هنري، جشنواره‌هاي غذا و موسيقي و هر رويداد قابل تصوري ديگري است.
بسته به اينکه در زمان حضور شما در واشنگتن دي سي فيرگروندز کدام‌يک از اين رويدادها را در خود جاي‌داده است، مي‌توانيد شانس خود را در بازديد از اين مکان و پيدا کردن آنچه دوست داريد امتحان کنيد.
ايسترن مارکت ( يا بازار شرقي ) قديمي‌ترين بازار واشنگتن دي سي است که از سال ۱۸۰۰ ميلادي تا کنون به طور مداوم از رونق خاصي برخوردار بوده است.
ايسترن مارکت يکي از پررونق‌ترين و پرجنب و جوش‌ترين بازارهاي محلي واشنگتن دي سي است که در آن صدها فروشنده مشغول به کار هستند. تقريبا همه چيزهايي که در يک بازار محلي فروخته مي‌شوند را مي‌توانيد در ايسترن مارکت پيدا کنيد.
از انواع و اقسام مواد غذايي از قبيل گوشت، مرغ و لبنيات و غذاهاي محلي گرفته تا صنايع دستي، هنري، گل، عتيقه‌جات و هر چيز ديگري از اين دست را در اين بازار پيدا خواهيد کرد.

با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد

https://telegram.me/akharinkhabar

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات