تبلیغات

مردهاي غير متعهد را بشناسيد

دکتر سلام/ اگر مي خواهيد شريک زندگي تان را انتخاب کنيد سعي کنيد ويژگي تعهد را در وي بيابيد و ميزان پايبندي وي را در اين زمينه بفهميد روابطي که تعهدي در آن ها نباشد ناموفق خواهد بود.
همه ما به کرات ديده و يا شنيده ايم که بسياري از روابط که آن را متعهدانه مي دانيم، در واقع غير از اين است. زيرا در پايان، زن را با فريب هاي بسيار، ابهام، ترديد، بي اعتمادي و ترس مواجه کرده است. مطالعه نشانه هاي زير (که برگرفته از تجربيات بسياري از روابط ناموفق است)، به شما کمک مي کند که رابطه خود را مورد ارزيابي قرار داده و در صورت لزوم به آن پايان دهيد.
1. مردي که خيلي سريع پيش مي رود: در جلسات اول درخواست ازدواج مي دهد و باعث مي شود شما فکر کنيد که او آماده يک رابطه جدي است. اما شايد او به بلوغ لازم نرسيده است و به همان سرعت علاقه اش را از دست بدهد.
2. زمان زيادي از شکست قبلي او نمي گذرد: انتظار نداشته باشيد که بعد از شکست در رابطه قبلي اش، به سرعت به شما متعهد شود.
3. نمي تواند نگاهش را کنترل کند: اگر حتي وقتي با هم ايد، او به خانم هاي ديگر توجه مي کند صادقانه به شما مي گوييم که او نمي تواند به شما متعهد باشد و البته لياقت شما هم بيش از اين است.
4. با شما به مهماني مي آيد اما مدام شما را تنها مي گذارد: شايد خوشحال شويد از اينکه شما را به اطرافيانش معرفي مي کند، اما بدانيد طرز رفتار او با شما در مهماني اهميت بيشتري دارد. مرد بي تعهد معمولا در شلوغي و مهماني نسبت به شما بي توجه مي شود و فراموش مي کند که بيشتر زمان خود را در کنارتان بگذراد.
5. توجهش را بر شما متمرکز نمي کند: او شما را به رستوران هاي گران قيمت مي برد و يا برايتان هديه مي خرد. اما سليقه و خواسته شما را در نظر نمي گيرد و يا از شما نظر نمي خواهد؛ شايد دليلش آن باشد که برايش اهميت چنداني نداريد.
6. شما فقط شريک خوشي هايش هستيد، نه مسائل و مشکلاتش: خيلي خوب است که او موفقيت هاي کاري اش را با شما در ميان بگذارد، اما حرف نزدن از شکست هايش لزوما بخاطر غرور مردانه اش نيست. شايد دليلش اين است که شما برايش کسي نيستيد که براي دريافت حمايت و عشق بخواهد به او پناه آورد.
7. فقط در وقت خوشي ها به شما مي گويد که به فکر آينده هست: اگر به محض اينکه در مورد آينده از او سوال کنيد طوري رفتار کند که حس کنيد تحقير شده و يا محتاج او هستيد، بدانيد که او در مورد شما چندان جدي نيست.
8. از صحبت هاي جدي طفره مي رود: مردي که شما را تنها براي وقت گذراني مي خواهد، از صحبت يا برنامه ريزي کردن براي آينده اجتناب مي کند و يا به شما مي گويد آمادگي آن را ندارد.
9. توجه او به شما به مرور زمان کمرنگ مي شود:طبيعيتا هر رابطه اي فراز و نشيب هاي خاص خود را دارد، اما اگر حس مي کنيد او خود را عقب مي کشد يا هر گاه پاي مسائل جدي به ميان مي آيد نسبت به شما سردتر مي شود، بهتر است به اين رابطه خاتمه دهيد.
10. بيش از اينکه به شما کمک کند، از شما انتقاد مي کند: اين افراد براي شخصيت شما ارزش چنداني قائل نيستند، همواره سعي مي کنند شما را تغيير دهند، و يا مدام شما را سرزنش مي کنند. آن ها باعث مي شوند احساس خوبي به خود نداشته باشيد، و يا فکر کنيد که هميشه اشتباه مي کنيد.
11. مي گويد که لياقت شما را ندارد: اين جمله از سوي مردها معمولا بهانه اي است براي پايان دادن به يک رابطه.
12. شما را به نزديکان خود معرفي نمي کند: اگر بعد از گذشت چند ماه از رابطه تان، شما را به دوستان و آشنايان و يا خانواده اش معرفي نکرد، ظاهرا آمادگي آن را ندارد تا بخشي از دنياي او شويد. همچنين ممکن است او دوستان و يا همکاراني از جنس زن داشته باشد اما اگر از معرفي کردن شما خودداري مي کند، دراينصورت بدانيد شما براي او در اولويت نيستيد.
13. از شما نظر و مشورت نمي گيرد و مسائلش را با شما در ميان نمي گذارد: او شما را درگير زندگي شخصي اش نمي کند، پس ظاهرا افکار و نظرياتتان براي او اهميت چنداني ندارد. بايد يگوييم به احتمال زياد رابطه شما با او جدي نخواهد شد.
14. در برنامه هايش شما را در اولويت قرار نمي دهد: او به شدت گرفتار کار است و وقت چنداني برايش باقي نمي ماند. اما اگر مي بينيد در آخر هفته با دوستانش برنامه مي گذارد، براي شما نشانه جالبي نيست. زيرا زوج هاي متعهد ترجيح مي دهند که اوقات فراغتشان را در کنار هم سپري کنند.
15. برخي از مردها اين رفتار آزاردهنده را به کرات انجام مي دهند: مي گويند که بهتر است به اين ارتباط خاتمه دهيم، اما به تماس هاي خود ادامه داده و شما را سردرگم مي کنند. طبيعي است که وسوسه و يا اميدوار شويد که نظر او تغيير خواهد کرد، اما بهتر است به حرف او اعتماد کنيد. اگر مي گويد در مورد اين رابطه جدي نيست، بدانيد که همينطور است.
با کانال تلگرامي آخرين خبر همراه شويد

https://telegram.me/akharinkhabar

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات