تبلیغات

تيم ملي فوتسال بانوان به جام جهاني کوچک نمي رود

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 12:20

تيم ملي فوتسال بانوان به جام جهاني کوچک نمي رود

جام جم/ علي کفاشيان آب پاکي را روي دست بانوان ملي پوش ريخت. تيم ملي فوتسال بانوان به جام جهاني اعزام نمي شود.
دوري راه، هزينه هاي بالا و نبود سفارت گواتمالا(محل برگزاري رقابت ها) در ايران بهانه هايي شد تا بانوان ملي پوش که قهرمان آسيا هستند براي دومين سال پياپي از اعزام به جام جهاني باز بمانند.
علي کفاشيان در اين باره گفت: من هنوز هم منتظر ويزا هستيم اما گرفتن ويزاي گواتمالا کار سختي است و با توجه به زمان باقي‌ مانده تا آغاز ر‌قا‌بت‌ها بايد بگويم که به احتمال فراوان اين اعزام لغو خواهد شد.
او افزود: ما تلاش کرديم که ابتدا ويزاي فرودگاهي بگيريم تا تيم راحت‌تر به اين ر‌قا‌بت‌ها برود، اما اين اتفاق تا الان رخ نداده است. قرار بود به مکزيک برويم و از آنجا ويزا بگيريم، اما با توجه به اين که گواتمالا اعلام کرده است که هزينه اين سفر را نمي‌دهد بر همين اساس اين موضوع نيز لغو شده است. براي گرفتن ترانزيت آلمان نيز شرايط کافي وجود ندارد و بر همين اساس مي‌گويند که به احتمال فراوان تيم ‌ملي فوتسال بانوان به اين مسابقات اعزام نمي‌شود.
رييس فدراسيون فو‌تبا‌ل در پاسخ به اين سوال که آيا از دست دادن اين اعزام به ضرر تيم ‌ملي نيست و حيف نيست که اين موقعيت از دست برود؟ گفت: بله. حيف است که ما اين فرصت را از دست بدهيم، اما من هم حيف هستم!

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات