تبلیغات

9 عادت زوج هاي خوشبخت!

سلامت نيوز/ علايق مشترک شان را پيدا مي کنند
اين که از انجام دادن کاري با يکديگر لذت ببريد، بسيار مهم است. به طور طبيعي شما از تمام سرگرمي هاي يکديگر لذت نمي بريد و اگر زماني را براي خودتان و سرگرمي هايتان کنار بگذاريد براي احساس خوشبختي تان بسيار مفيد خواهد بود؛ بنابراين بايد فعاليت هايي را پيدا کنيد که هر دوي شما از انجام آن ها به عنوان يک زوج لذت ببريد. از امتحان رستوران هاي مختلف گرفته، تا قدم زدن هاي شبانه يا تماشاي سريال هايي که هر دوي شما دوست داريد و هر چيزي را که براي هر دوي شما جالب است انجام دهيد. فراموش نکنيد لازمه همه اين موارد اين است که علايق مشترک تان را پيدا کنيد.

الکي و مدام غر نمي زنند
زوج هاي خوشبخت کارهاي مثبتي را که شريک زندگي شان انجام مي دهد تأييد و بر آن تأکيد مي کنند. آن ها به طور مداوم اشتباهات همديگر را زير ذره بين قرار نمي دهند، غر نمي زنند و از هم انتقاد نمي کنند. اگر چيزي شما را خيلي اذيت مي کند درباره آن با همسرتان صحبت کنيد اما اين که بخواهيد تمام مدت براي هر چيز کوچکي غر بزنيد اصلا کار خوبي نيست و با اين ناراحت کردن ها، اهميت خود را در نظر طرف مقابل تان از دست مي دهيد.

دست همديگر را مي گيرند
در شرايط مناسب کارهاي کوچکي مثل اين که دست همديگر را بگيريد يا دست دور شانه هم بيندازيد احساس صميميت را بين شما زياد مي کند و يکي از عوامل مهم يک زندگي مشترک موفق هستند. وقتي سال ها در کنار هم باشيد خيلي راحت ممکن است نزديکي و صميميت بين شما از بين برود. وقتي دست در دست هم مي گذاريد به همديگر اين پيام را منتقل مي کنيد که شما خوشبخت هستيد.

به هم مي گويند: "دوستت دارم"
زوج هاي خوشبخت هنگام سلام و خداحافظي، گفتن "دوستت دارم" را فراموش نمي کنند. انجام برخي کارهاي کوچک و تکراري که شايد به نظر بعضي ها لوس بيايد، بسيار ضروري است. صبح ها قبل از اين که برويد سر کار، به همسرتان بگوييد دوستت دارم. بعدازظهرها هم بعد از يک روز طولاني کاري همين کار را انجام دهيد. اين کار را با ميل و رغبت انجام دهيد تا ببينيد با انجام اين کار و با به اشتراک گذاشتن احساسات تان علاقه بيشتري به يکديگر پيدا مي کنيد. وقتي روزتان را با کاري مثبت شروع کنيد روزي خوب در پيش خواهيد داشت.

براي يکديگر وقت مي گذارند
زوج هاي خوشبخت همديگر را فراموش نمي کنند. مگر مي شود فردي را که هر روز با او زندگي مي کنيد، فراموش کنيد؟! بله! اين اتفاق به سادگي مي افتد. در دنياي امروزه ما خيلي ساده درگيري هاي روزانه باعث مي شود همديگر را فراموش کنيم. يادتان است روزهاي اول آشنايي چقدر براي ديدن همديگر ذوق داشتيد. حالا چه چيزي مانع اين احساس شده است؟ براي يکديگر وقت بگذاريد و براي شاد کردن طرف مقابل تان هرچند با کاري کوچک تلاش کنيد. خدا را شکر کنيد که فردي را دوست داريد و او هم شما را دوست دارد.

با هم بيرون مي روند
بيرون رفتن 2 نفره با همسر ضروري است، درست مثل اوايل آشنايي و روزهاي ابتدايي بعد از عقد با هم در خارج از منزل قرار بگذاريد و براي تمام شب برنامه ريزي کنيد. اين کار باعث مي شود براي بهتر شدن رابطه تان و لذت بردن از همراهي يکديگر تلاش کنيد. آقايان گرامي حتي اگر به نظرتان مسخره بيايد اين که حسابي به خودتان برسيد و بيرون از خانه با همسرتان قرار بگذاريد رابطه شما را قوي و حس خوشبختي را در شما زنده مي کند. وقتي براي زنده نگه داشتن آتش عشق تلاش کنيد، در راه خوشبختي قدم بر مي داريد.

با يکديگر صحبت مي کنند
اين که با يکديگر مانند دوستاني واقعي و صميمي باشيد به تلاش بسياري نياز دارد. وقتي آن قدر زياد با هم بوده ايد که حس مي کنيد تمام عمرتان را در کنار يکديگر گذرانده ايد خيلي راحت حضور يکديگر را نديده مي گيريد. درباره علايق تان، اتفاقاتي که طي روز برايتان مي افتد و افرادي که مي شناسيد يا هر چيز ديگري که با بهترين دوستتان مورد بحث قرار مي دهيد با هم صحبت کنيد.

تکراري نيستند
رابطه شما نبايد مثل يک برنامه تنظيم شده باشد. آيا هر روز سر ساعت مقرري با هم تماس مي گيريد؟ هر شب همان کارهاي تکراري را انجام مي دهيد؟ اگر اين طور است در برنامه تان تغيير ايجاد کنيد. زندگي شما به عنوان يک زوج نبايد قابل پيش بيني باشد. انسان هيچ گاه از چيزي که مثل يک برنامه غير قابل تغيير باشد لذت نمي برد. همديگر را با کارهاي غافلگير کننده و جالب خوشحال کنيد.

تلفن هاي همراه تان را کنار بگذاريد
زوج هاي خوشبخت وقتي در کنار همديگر هستند تلفن هايشان را کنار مي گذارند و تمام توجه شان را روي يکديگر متمرکز مي کنند. بيشتر پيام هايي که روي تلگرام و امثال آن مي گيريد ضروري نيستند و عکس هاي اينستاگرام هم فرار نخواهند کرد! وقتي حواستان به گوشي هايتان باشد تنها جسمتان در کنار يکديگر است و احساس با هم بودن نمي کنيد. براي اين که از زماني که با هم هستيد لذت ببريد تلفن هاي همراه تان را کنار بگذاريد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات