تبلیغات

ميز اردور/ طعم استثنايي «سالاد بلوچيز با ژامبون» را تجربه کنبد

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 13:41

ميز اردور/ طعم استثنايي «سالاد بلوچيز با ژامبون» را تجربه کنبد

پارسه گرد/ ترکيب اسفناج، کلم قرمز، بلوچيز و ژامبون دودي همراه سس خردل در اين سالاد يک طعم استثنايي است.
ارزش غذايي سالاد بلوچيز با ژامبون دودي و سس خردل در هر وعده شامل 559 کيلوکالري، 14.6 گرم کربوهيدرات، 1.9 گرم قند، 43.9 گرم چربي، 13.4 گرم چربي اشباع شده و 24.9 گرم پروتئين است.

چي لازم دارم:
ژامبون دودي
250 گرم
پنير بلوچيز
100 گرم
نان تست
2 برش ضخيم
برگ منداب يا اسفناج
1 دسته بزرگ
کلم قرمز
1 پيمانه
گردو
½ پيمانه
پيازچه تازه
1 دسته
روغن زيتون
7 قاشق غذاخوري
سرکه انگور قرمز
2 قاشق غذاخوري
سس خردل ديژون
1 قاشق غذاخوري
نمک و فلفل
به مقدار لازم
چه جوري درست ميشه:
يک تابه بزرگ را روي شعله زياد قرار دهيد و زماني‌که گرم شد، يک قاشق غذاخوري روغن زيتون به آن اضافه کنيد. ژامبون‌ها را به تکه‌هاي 1 سانتي‌متري ببريد و در روغن زيتون تفت دهيد. شعله را کم کنيد و نان‌هاي تکه شده را به اندازه مربع هاي 1 سانتي‌متري به تابه اضافه کنيد. به مدت 3 دقيقه آن‌ها را باهم تفت دهيد تا نان‌ها تست و طلايي شوند.
براي تهيه سس باقي روغن زيتون، سرکه انگور قرمز، خردل ديژون و مقداري نمک و فلفل را در ظرفي بريزيد که قابليت بسته شدن داشته باشد و ظرف را تکان دهيد تا تمام مواد باهم مخلوط شوند.
برگ‌هاي سالادي را در ظرفي بريزيد و کلم‌هاي خرد شده را روي آن‌ها قرار دهيد و سس را بريزيد. سپس قسمت بيشتر گردو و پيازچه ريز خرد شده و تمام مخلوط نان و ژامبون را روي آن‌ها قرار دهيد. با دست تمام مواد را با هم مخلوط کنيد.
از يک چاقوي تيز استفاده کنيد، پنير بلوچيز را برش بزنيد و روي سالاد قرار دهيد. سپس باقيمانده گردو و پيازچه را روي سالاد بريزيد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات