تبلیغات

ميناوند: از پرسپوليس در روز روشن، دزدي شد!

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 16:49

ميناوند: از پرسپوليس در روز روشن، دزدي شد!

کاپ/ پيشکسوت پرسپوليس،اشتباه داوران بازي اين تيم مقابل ذوب آهن در جام حذفي را دزدي دانست.
مهرداد ميناوند درباره بازي پرسپوليس مقابل ذوب آهن در جام حذفي در اينستاگرام خود نوشت:«اشتباه داوري جزئي از فوتبال است.» اين جمله هنوز و تا هميشه در فوتبال دنيا جواب مي دهد و بايد پذيرفت که سر زدن اشتباه از داوران اتفاقي کاملا طبيعي است. اما آنچه در اين فصل از فوتبال ايران اتفاق مي افتد از مرزهاي طبيعي بودن عبور کرده است. حالا ديگر آنچه از داوران مي بينيم «اشتباه داوري» نيست «افتضاح داوري» است.
تيمي که دروازه بان اصلي خودش را به دليل اعتراض به يک ناداوري در بازي قبلي از دست داده، دروازه بان دومش را هم به دليل يک ناداوري فاجعه بارتر در مهم ترين بازي حذفي از دست مي دهد تا چيزي در حدود 100دقيقه با دروازه بان سوم خودش 10نفره در زمين رقيب بازي کند و بالاخره از جام حذف شود! اين ظلم آشکار، چيزي است که ديگر نام اشتباه را نمي توان روي آن گذاشت. اين اتفاقي است که نفسِ يک رقابت ورزشي را که فراهم بودنِ شرايطي برابر براي طرفين يک بازي است زير سوال مي برد.
پرسپوليس امروز به فرمان يک تيمِ نااهلِ داوري، 100دقيقه با يک يار کمتر دنبال حريفش دويد. شايد بهتر است نام اين افتضاح و بي شرمي را اشتباه داوري نگذاريم. دزدي در روز روشن، شايد عنوان بهتري براي اين اتفاق باشد. با اين تفاوت که دزدها معمولا توسط پليس دستگير مي شوند، اما دزدِ امروز با اسکورتِ پليس از ورزشگاه خارج خواهد شد. چه شوخيِ پلشتي!

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات