تبلیغات

«فضائل امیرالمؤمنین(ع) در غدیر» در کتابی منتشر شد

«فضائل امیرالمؤمنین(ع) در غدیر» در کتابی منتشر شد

کتاب «فضائل امیرالمؤمنین(ع) در غدیر» همراه با خطبه کامل غدیر پیامبر اکرم(ص) به صورت موضوع بندی شده، به کوشش «حجت الاسلام اسدالله محمدی نیا» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، انتشارات «سبط اکبر (ع)» کتاب «فضائل امیرالمؤمنین (ع) در غدیر» را که همراه با خطبه غدیر پیامبر اکرم (ص)، ادله مختلف بر امامت امیرالمؤمنین (ع) و پاسخ به پرسش های متنوع و منزلت عید غدیر است را به کوشش «حجت الاسلام محمدی نیا» منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

این کتاب دارای پنج فصل نظیر «ابلاغ ولایت در غدیر، روشی عقلانی و عُقلائی»، «غدیر در قرآن کریم»، «خطبه رسول خدا (ص) در روز غدیر»، «پاسخ به پرسش ها» و «غدیر، عید بزرگ امت اسلام» است.

از جمله بخش های کتاب «فضائل امیرالمؤمنین (ع) در غدیر» می توان به «خیر و برکت در ولایت»، «فرق اکمال و اتمام»، «خلیفه و جانشین به دستور خداوند»، «بهترین وصی»، «وارث پیامبر (ص)»، «چرا پیامبر (ص) از ابلاغ ولایت هراس داشتند؟!»، «نسل پیامبر از حضرت علی (ع)»، «افضل اعیاد امت اسلام» و «ثواب روزه عید غدیر»، اشاره کرد.

بر اساس این گزارش، انتشارات «سبط اکبر (ع)» کتاب «فضائل امیرالمؤمنین (ع) در غدیر» را در 172 صفحه و با قیمت 5500 تومان منتشر و روانه بازار نشر کرده است.

تبلیغات

تبلیغات

جدیدترین اخبار

تبلیغات