تبلیغات

پيشخوان/ «قصه‌هاي شيرين جهان» منتشر شد

  X  

تاریخ خبر : پنج‌شنبه 1394.08.14 - 08:20

پيشخوان/ «قصه‌هاي شيرين جهان» منتشر شد

مهر/ جلد ۴۱ تا ۵۰ «قصه‌هاي شيرين جهان» نوشته برخي از نويسندگان مشهور جهان از سوي انتشارات قدياني منتشر شد.
جلد چهل و يکم تا پنجاهم کتاب «قصه‌هاي شيرين جهان» نوشته جمعي از نويسندگان مشهور جهان و روايت شاگاهيراتا و جاناتان سويفت و ترجمه‌ي بيژن نامجو در کنار تصويرسازي‌هاي هماهنگ با روند داستان، به صورت جلدهاي جداگانه، در نوبت اول چاپ به بازار کتاب رسيد.
داستان‌هاي معروف و قديمي در کنار اينکه توانسته است جايي مهم و تأثيرگذار ميان فرهنگ عامه و حتي بسياري از افراد متفکر و اديب داشته باشد، مفاهيم عميق و انساني را در فضايي داستاني به نحوي به مخاطبان آموخته که آنها با شنيدن نام داستان، قصه را به ياد مي‌آورند و حتي تصاوير شخصيت‌هاي اصلي را در ذهن دارند.
موش شهري و موش روستايي، مسابقه‌«خرگوش و لاک‌پشت، بندانگشتي، سيندرلا، اي‌کي‌يوسان، عروسي قو، زيباي خفته، کين تارو، کلاغ و پرنده‌ها و عروسي خانم موشه» به روايت شاگاهيراتا و جاناتان سويفت و ترجمه بيژن نامجو، نام داستان‌هاي اين مجموعه را تشکيل مي‌دهد.
در قسمتي‌هايي از متن کتاب آمده‌­است: «...بندانگشتي و گهواره‌اش آن‌قدر کوچک بود که روي برگ نيلوفر آبي جا گرفت. بندانگشتي تا صبح خوابيد. قورباغه و پسرش روي برگ ديگري نشسته بودند و بندانگشتي را تماشا مي‌کردند...»
مؤسسه انتشارات قدياني، جلدهاd ۴۱ تا ۵۰ Kقصه‌هاي شيرين جهانL را در نوبت اول چاپ، تيراژ ۲۲۰۰ نسخه و با قيمت‌ ۱۵۰۰ تومان در اختيار کودکان علاقه‌مند به رمان‌هاي کلاسيک قرار داده‌است.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات