تبلیغات

«کيا سراتو» کوپ شاسي بلند در آمريکا

خودرو بانک/ ويرايش و تقويت نسل جديد کيا سورنتو و اپتيما، نشان از آن دارد که شرکت خودروسازي کيا قصد حضوري فعال در نمايشگاه اتومبيل‌هاي تقويت شده سما دارد و حالا نيز با معرفي يک نسخه ويرايش شده از محصولاتش با نام "فورت کوپ مود باگر (Forte Koup Mud Bogger)" ميخواهد اولين حضور رسمي‌اش در نمايشگاه "سما" را با شکوه هرچه تمام‌تر آغاز کند. خودرويي کوپه، ولي با تقويتي حرفه‌اي که با استفاده از رينگ‌هاي بزرگ، بيشتر به اتومبيل‌هاي آفرودي شبيه شده است.

از لحاظ طراحي، شرکت خودروسازي کره‌اي کيا تنها همين يک تصوير را ارائه کرده است، ولي در پس همين تصاوير نيز مي‌توان به ويژگي‌هاي اين اتومبيل پي برد که مهم‌ترين و پر‌رنگ‌ترين آن، رينگ‌هاي بزرگ 28 اينچي با لاستيک‌هاي آج بلند آن است که عملا اين خودرو را يک آفرودي تمام عيار کرده است. علاوه بر اين‌ها نيز يک سيستم تعليق جديد براساس ادعاي کيا نسبت به مدل استاندارد، بر روي اين خودرو نصب شده که حدود 4 اينچ، يعني چيزي حدود 100 ميلي متر به ارتفاع خودرو افزوده است. در چهره اين اتومبيل هم مي‌توان چشم‌‌هاي اخم آلود مشکي رنگ، يک گارد جلو سپر چراغ کاري شده و قطعاتي اضافه بر روي گلگيرها در جهت جبران افزايش سايز رينگ و لاستيک‌ها را مشاهده کرد.
همانطور که گفتيم، از داخل کابين اين خودرو تصويري ارائه نشده، ولي از روي همين عکس مي‌توان قفس رول محافظ داخل کابين و صندلي‌هاي اسپرت آن را مشاهده کرد.

تماشاي ويدئو

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات