تبلیغات

نيسان 2020 تکامل يافت

  X  
  

تاریخ خبر : سه‌شنبه 1394.08.12 - 17:57

نيسان 2020 تکامل يافت

خودرو بانک/ بعد از معرفي خودروي خودران IDS، شرکت خودروسازي نيسان در چهل و چهارمين دوره از نمايشگاه بين المللي اتومبيل توکيو ژاپن، از نسخه بروز کانسپت گرن توريسمو 2020 پرده برداري کرد. خودرويي که سال پيش هم معرفي شده بود، ولي حالا با چهره‌اي بهبود يافته و به تکامل رسيده پا به نمايشگا توکيو گذاشته است.
با توجه به شواهدي که در اين خودرو ديده مي‌شود و حتي در نگاه اول هم مي‌توان به آن پي برد، مي ‌توان گفت که اين اتومبيل به احتمال 90 درصد نسل بعدي نيسان GT-R خواهد بود که امسال طرح مفهومي آن در پشت نام گرن توريسمو 2020 ارائه شده است. احتمالاتي که با در نظر گرفتن چراغ‌هاي جلو پيشاني، جلوپنجره و مهم‌تر از همه، چراغ‌هاي عقب گردي شکل 2تايي معروف در هرطرف قوت مي‌گيرد. جداي از اين‌ها هم مي‌توان گفت که اين خودرو بسيار پيشرفته و آيروديناميکي طراحي شده و با در نظر گرفتن يک اسپويلر بزرگ در انتهاي شاسي، يک ديفيوزر بزرگ در زير سپر عقب و همچنين خروجي‌هايي که هم در انتهاي شاسي (در زير سپر عقب) و هم در پشت دو چرخ جلو (اطراف کابين) قرار دارند، بايد انتظار يک پيشرانه‌اي قدرتمند را هم کشيد.
در آخر هم شرکت خودروسازي نيسان اعلام کرد که توليد و توسعه اين کانسپت را در برنامه کاري خود گنجانده و انتظار مي‌رود تا سال 2017 ميلادي طرح نهايي آن معرفي شده و از سال 2018 ميلادي هم يا به عنوان جانشيني براي GT-R و يا به عنوان يک برند جداگانه به بازار عرضه خواهد شد.

نظر شما

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات