تبلیغات

بازار خودرو/ شرايط ويژه خريد اينترنتي محصولات «رنو»

  X  

تاریخ خبر : چهارشنبه 1394.08.13 - 17:53

بازار خودرو/ شرايط ويژه خريد اينترنتي محصولات «رنو»

عصر خودرو/ مديربازاريابي شرکت نگين خودرو مطرح کرد: شرايط ويژه خريد آنلاين و اينترنتي محصولات نگين خودرو تنها تا دوشنبه ۱۸ آبان ماه معتبر خواهد بود.
شکوهي اعلام کرد: شرايط ويژه خريد آنلاين که در راستاي طرح تکريم مشتريان از ابتداي آبانماه سال جاري آغاز شده بود دو­شنبه 18 آبانماه به پايان خواهد رسيد.
او افزود: استفاده از مزاياي فروش اينترنتي، کاهش قابل توجه فرآيندهاي زمانبر فروش و افزايش سرعت در خريد و همچنين دسترسي آسان متقاضيان به سير مراحل خريد محصولات اين برند اصيل و اروپايي است که 1 درصد تخفيف ويژه خريد اينترنتي نيز از جمله مزاياي خاص اين سامانه مي­باشد که از ابتداي آبان ماه 1394 مورد بهره برداري قرار گرفته است.
شکوهي افزود: در اين نوع فروش، جهت افزايش اطمينان خاطر خريداران پيش بيني شده است تا بلافاصله بعد از ثبت قرار داد در سامانه اينترنتي شرکت، کارشناسان فروش با متقاضيان تماس بگيرند و فرايند نهايي خريد را تکميل کنند.
همچنين نزديک ترين شعبه و يا نمايندگي نگين خودرو به محل سکونت متقاضي نيز مسوول پاسخگويي و انجام فرايند تحويل خودرو و مدارک به مشتريان خواهد بود. در طرح خريد اينترنتي، سفران در 2 تيپ، فلوئنس در 3 تيپ، اسکالا در 4 تيپ، سيمبل در 2 تيپ، داستر در 3 تيپ و کولئوس محصولاتي هستند که به صورت اينترنتي و با تخفيف ويژه، امکان خريد اينترنتي آنها براي متقاضيان فراهم شده است.

نظر شما

تبلیغات

داغ ترین اخبار

تبلیغات

تبلیغات