تبلیغات

رونمايي از نخستين اتوبوس بين شهري گاز سوز جهان با استاندارد يورو 6

ايلنا/ نخستين اتوبوس بين شهري گاز سوز جهان با استاندارد آلايندگي يورو 6 رونمايي شد.
روتگر هورندال - مدير بخش محصولات اسکانيا در حوزه اتوبوس‌هاي شهري و بين شهري در حاشيه نمايشگاه اتوبوس‌هاي جهان در بلژيک در گفت‌وگو با خبرنگار ايلنا افزود: اتوبوس اينترلينک (Interlink) يکي ديگر از محصولات جديد اسکانيا در اين نمايشگاه است که در سه مدل Low Decker، Medium Decker و High Decker توليد مي‌شود.البته در اين نمايشگاه، مدل Low Decker با مصرف سوخت CNG به معرض نمايش گذاشته شده است که مخزن سوخت آن بر روي سقف قرار دارد.
وي افزود: کاربري اين‌گونه اتوبوس‌ها به همان سادگي اتوبوس‌هاي ديزلي است و آرامش کامل مسافران را تأمين مي‌کند. البته مي‌توان اين اتوبوس‌ها را با قابليت مصرف هر سوخت ديگري توليد کرد.

مدير بخش محصولات اسکانيا در حوزه اتوبوس‌هاي شهري و بين شهري تصريح کرد: در مقايسه با ساير خودروهاي گازسوز ارائه شده در نمايشگاه، ارتفاع کف اين اتوبوس از سطح زمين معمولي است که اين ويژگي، آرامش مسافران را در طول سفرهاي طولاني به خوبي تأمين مي‌کند.
فرانکو مينيرو - مدير بخش فروش جهاني اتوبوس‌هاي شهري و بين‌شهري اسکانيا نيز در اين خصوص گفت: ما توانستيم براي اولين بار در صنعت اتوبوس‌سازي، اتوبوس‌هاي CNGسوز جديدي با نام اينترلينک (Interlink) در رده استاندارد آلايندگي Euro 6 ارائه کنيم. خودروي اينترلينک (Interlink) با سه مدل مختلف Low Decker، Medium Decker و High Decker براي مناطق حومه شهري و بين‌شهري مورد استفاده قرار مي‌گيرد.

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات