تبلیغات

آماده‌سازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای برای اربعین

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با تأکید بر آماده‌سازی ناوگان حمل و نقل جاده‌ای مسافری برای ایام اربعین حسینی (ع) تصریح کرد : در ۱۰ ماه گذشته فعالیت‌های زیربنایی برای ارائه خدمات به زائران اربعین انجام شد.

شهرخبر: داوود کشاورزیان در پنجمین نمایشگاه بزرگ راه و شهرسازی و صنایع وابسته گفت : مرزهای چذابه ، ‌شلمچه و مهران ترمیم شده و ضمن آنکه تعداد محل های ورودی و خدمات و سرویس‌های بهداشتی افزایش یافته است.

وی افزود : با شرکت‌ های تعاونی هماهنگ کرده‌ایم که در ایام اربعین درگیر دیگر مسیرها نشوند و توان خود را به جابه‌جایی مسافران اربعین متمرکز کنند.

کشاورزیان با بیان اینکه برنامه‌ریزی ناوگان مسافری جاده‌ای نمی‌تواند بر مبنای تقاضایی چند روزه استوار باشد و قطعا نمی‌توان هر مقدار نوسان را با ناوگان موجود پوشش داد، گفت: ما همه تلاش خود را برای تسهیل جابه‌جایی زائران کربلا در اربعین انجام می‌دهیم، اما تضمینی برای ارائه خدمات نداریم.

معاون وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: برای تأمین ناوگان حمل و نقل مسافری حاده‌ای در دوره اربعین تلاش می‌کنیم از ناوگان دولتی و شهرداری‌ها نیز استفاده کنیم. ضمن آنکه مقرر شده است ناوگان نیروهای مسلح را هم برای این ایام به کار ببریم.

کشاورزیان افزود : امسال طرف عراقی و ایرانی فعلا تا این لحظه هماهنگ کرده‌اند که تردد در این ایام با ویزا انجام شود که می‌تواند عامل کنترلی باشد.

پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته از روز چهارشنبه در مصلای امام خمینی (ره) گشایش یافته است.

در این نمایشگاه چهار روزه که تا فردا ادامه دارد ، معاونان وزیر راه و شهرسازی و روسای سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه در دو نوبت صبح و عصر نشست‌های خبری برگزار می‌کنند.

پنجمین نمایشگاه راه و شهرسازی و صنایع وابسته با تغییر رویکرد از فعالیت محوری به کارآمد محوری برای شهروندان همسو با سیاست‌های جدید دولت تدبیر و امید و وزارت راه و شهرسازی و سیاست های کلان برنامه ششم توسعه برگزار ‌شده است.

در این نمایشگاه علاوه بر حضور تمام سازمان ها و شرکت‌های تابعه وزارت راه و شهرسازی در بخش مختلف حمل و نقل، مسکن و شهرسازی، 116 شرکت کننده در قالب نهادهای دولتی، انجمن های بخش خصوصی، نشریه‌های تخصصی، شرکت های مهندسی و ارادات کل راه و شهرسازی برخی از استان‌ها حضور دارند.

444/444

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات