تبلیغات

آسمان کرج بارانی می‌شود

هواشناسی استان البرز با اعلام وضعیت هوای برخی شهرستان‌های استان، آسمان کرج را طی امروز و فردا بارانی اعلام کرد.

شهرخبر: منصور رحمانیان با اعلام وضعیت جوی در استان، اظهار کرد: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، طی روزهای آینده جوی نسبتاً آرام در استان البرز حاکم خواهد شد.
وی در ادامه گفت: از اواخر اوقات امروز، پنجشنبه و روز جمعه با عبور موجی از نوار شمالی کشور در البرز شاهد افزایش ابر، وزش باد و در برخی ساعات رگبار باران و در ارتفاعات بارش برف خواهیم بود.
به گفته مدیرکل هواشناسی استان البرز امروز، پنجشنبه به سبب سکون نسبی هوا، افزایش آلاینده‌های جوی در شهرهای صنعتی و پرجمعیت پیش‌بینی می‌شود.
وی در ادامه به شرایط جوی شهرستان کرج اشاره کرد و گفت: امروز آسمان کرج کمی ابری گاهی با وزش باد، در پاره‌ای از مناطق همراه با غبار محلی، در بعدازظهر افزایش ابر و در اواخر اوقات با بارش پراکنده باران همراه خواهد بود.
اعلام وضعیت جوی در محورهای چالوس و دیزین
رحمانیان بیشینه و کمینه دمای هوا امروز شهرستان کرج را به ترتیب ۵ و ۱۵ درجه سانتی گراد اعلام کرد.
مدیرکل هواشناسی استان البرز با اعلام شرایط جوی در محور چالوس، ماکزیمم سرعت باد در این محور را ۱۵ کیلومتر بر ساعت اعلام کرد و گفت: آسمان در این محور قسمتی ابری در پاره‌ای نقاط مه‌آلود همراه با وزش باد خواهد بود.
رحمانیان شرایط جوی در منطقه دیزین راکمی ابری، گاهی همراه با وزش باد در بعدازظهر امروز همراه با افزایش ابر و در اواخر وقت همراه با بارش پراکنده برف اعلام کرد و گفت: کمینه دمای هوا در دیزین منفی ۱ و بیشینه دما در این منطقه ۱۱ درجه سانتی گراد است.
وی در پایان کیفیت هوای شهرستان‌های استان را اعلام کرد و گفت: کیفیت هوا در شهرستان هشتگرد برای گروهای خاص ناسالم، در شهرستان نظرآباد ناسالم است.

222

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات